Dekorazon Kapanıyor! Ticaret Hayatına Son Veriyor

Yine bir kapanış haberi, yine bir e-ticaret şirketi. Dekorazon kapanıyor! Yakın zamanda duymaya alıştığımız haberlerin başında e-ticaret sitelerinin kapanışları olmaya başladı. Artık beklenen final gibi görülse de yine de her kapanan internet sitesi bizleri üzmekte.  Hayaller, fikirler, sermeye v.b değerler bir anda yok olabiliyor…

Dekorazon.com Kapandı mı?

Dekorazon tarafından 4-5 senelik faaliyet hayatını noktalama kararı net olarak açıklanmıştır. Bu süreçte sipariş bekleyen müşteriler her zaman olduğu gibi mağdur edilmeyerek yeni siparişler de kabul edilmeyecektir. Kaliteli ürün ve çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunan dekorazon.com‘da artık aramızdan ayrılıyor ve e-ticaretin karanlık geçmişine gömülüyor.

Haber resmi açıklama öncesinde ürün tedarik zincirleri tarafında kulaktan kulağa yayılmaya başlasa da net bilgiyi almadan paylaşımda bulunmamaya özen gösterdik. ancak kulaktan dolma bilgilerin bugün yapılan açıklamalar ile gerçeklik onayını aldığını görüyoruz.

dekorazon kapaniyor ticaret hayatina son veriyor zahiridunya net 1 - Dekorazon Kapanıyor! Ticaret Hayatına Son Veriyor

Dekorazon.com Neden Kapandı?

Yakın zamanda sürekli görür olduğumuz haberlerden de aşina olduğumuz gibi günümüz piyasası ve ekonomik şartları sanırım tüm yeni girişimler için tehlike arz etmekte. Bu tehlikeli oyunlara dayanamayan ya da karşı koymaya çalışarak daha da dibe batmak istemeyen firmalar tek tek kapanış ilanı veriyor.

Dekorazon.com’un kapanmasına ihtimal olarak bir düşüncede Acun ILICALI ve Zeynep ILICALI ayrılığı olarak düşünülüyor olabilir. Ayrılık sonrası çeşitli güçlerin kaybolması ya da gereken özenin gösterilememesi dekorazon.com‘un gidişatını doğrudan etkilemiş olabilir.

Ayrıca istenen ticari başarının elde edilememesi ya da bu projeye yeteri kadar zaman ayrılamaması nedeni ile hedeflere ulaşılamaması sonucunda bu kapanış söz konusu olmuş olabilir.

Dekorazon.com Kimdir?

Ev yaşam ve dekorasyon sitesi olan “Dekorazon.com”, mutfaktan ev aksesuar modellerine, duvar dekorasyon malzemelerinden ev tekstiline, dekoratif mobilyalardan aydınlatmaya ve banyoya kadar her zevke hitap eden ürün çeşitliliğini müşterilerinin beğenisine sunan bir dekorasyon tabanlı online e-ticaret sitesidir.

Faaliyet hayatı ortalama 4-5 yıl sürse de kapanışı beklenenden erken olmuştur.  İspanyolca’da “kalpten gelen” anlamına gelen ismi, piyasaya çıkışında oldukça iyi bir talep görmüştü. Dekorazon.com, Acun Medya ve anatonica Sağlık grup şirketidir. Şirketin kurucu yöneticilerinden olan Zeynep ILICALI yönetimin başındaydı.

Yakın Zamanda Kapanan E-Ticaret Siteleri

Meraklısı için Şirket Bilgileri

Ünvan: Teşekkürler Modern Tasarımlar İç ve Dış Tic. A.Ş.
Ticari Sicil Numarası: 884801
Mersis Numarası: 0840-0391-1020-0019
Vergi Dairesi: Maslak V.D.
Vergi Numarası: 840 039 11 02
Genel Merkez: Kemerburgaz Cendere Yolu No:29 Ayazağa/Sarıyer/İstanbul
Depo Adresi: Osmangazi Mah.Kıraç-Tem bağlantı yolu 3142. Sk. Yüksel Han Esenyurt/İST
Müşteri Hizmetleri Telefon: 0(212) 212 70 00 (Çağrı Merkezi) 
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: tesekkurlermodern@hs01.kep.tr

Hakkında hbstngl

Adobe Premiere, Adobe Photoshop, Aliexpress, Alibaba, Online Satış, Sosyal Ağlar ve Apple Aygıtları hakkında sorularınızı elimden geldiğince cevaplarım. Profesyonel olarak ithalat yapıyor, kendi online alışveriş sitemi yönetiyorum. Sitede yeni yazarım, hatalarımı mazur görün :)

Bunları da okuyun

wordpress 310x165 - Wordpress'te Yanıtlanmayan Yorumları Listeleme

WordPress’te Yanıtlanmayan Yorumları Listeleme

Yorumlar, sitenizde kullanıcı etkileşimi oluşturmanın kolay bir yoludur. Etkileşimi arttırmak için, kullanıcılarınızla iletişim kurmanız, sorularınızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir