Anasayfa » Teknoloji » Web » Modagram Kapandı, Trendyol İle Birleşti!

Modagram Kapandı, Trendyol İle Birleşti!

modagram-kapandi-trendyol-ile-birlesti-zahiridunya-netTrendyol’un bundan yaklaşık dört yıl önce faaliyete başlayan e-ticaret mağazası Modagram.com kapandı. Bir süredir Trendyol ile birleşme sürecinde olan mağaza, artık tamamen Trendyol çatısı altında faaliyet gösteriyor.

Modagram.com adresinden de görebileceğiniz taşınma haberi, Modagram.com’un artık ayrı bir e-ticaret mağazası olarak konumlandırmayacağını işaret ediyor. Modagram.com Trendyol’un kendisine ait Modagram markasıyla birlikte sürekli ve sezon ürünlerinin satışına yer veren mağazasıydı. Modagram.com’un kapanışıyla birlikte burada gördüğümüz ürünlerin birçoğu yeni  sezon kategorisi altında Trendyol’a taşındı.

Trendyol’un bu birleşmesi, gerek online trafik gerek operasyonel verimlilik anlamında şirkete kazanç olarak dönebilir. Trendyol’un bizimle paylaştığı bilgilere göre, online alışveriş sitesi bu yıl yüzde 80 büyüdü ve en yakın rakibinden 2,5 kat büyük hale geldi. Girişim 2014’ten beri karlı durumda olduğunu da ekliyor.

Popüler Aramalar

  • modagram
  • trendyol modagram
  • moda gram

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

Monitis Site Checker 310x165 - Pingdom Alternatifi En İyi 13 Uptime Aracı

Pingdom Alternatifi En İyi 13 Uptime Aracı

Yazı Başlıkları 1. UptimeRobot2. ServiceUptime3. Site24x74. StatusCake5. SiteUptime6. Monit7. Pingometre8. Uptime9. JetPack10. HostTracker11. NotifyNinja12. NodePing13. UptrendsSonuçPopüler Aramalar Web sitelerini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir