Video

Aliexpress’te Wish List (istek listesi) Kullanımı

Aliexpresste Wish List Kullanımı 310x165 - Aliexpress’te Wish List (istek listesi) Kullanımı

Merhaba, bu yazımızda sizler için hazırlamış olduğumuz video ile karşınızdayız. Bu video aracılığı ile Aliexpress üzerinden alışveriş yaparken daha hesaplı ve rahat bir alışveriş imkanına sahip olacaksınız. Video ya da Aliexpress’te istek listesi işlemleri ile ilgili soru ve sorunlarınızı alt taraftaki yorum alanını kullanarak bize iletebilirsiniz. Daha detaylı videolar için lütfen kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Devamını Oku »

Aliexpress’te Güvenilir Satıcı Nasıl Bulunur?

Aliexpresste Güvenilir Satıcı Nasıl Bulunur 310x165 - Aliexpress'te Güvenilir Satıcı Nasıl Bulunur?

Merhaba, bu yazımızda sizler için hazırlamış olduğumuz video ile karşınızdayız. Bu video aracılığı ile Aliexpress üzerinden güvenli satıcı ararken karşılaştığınız sorunları ortadan kaldıracaksınız. Video ya da Aliexpress’te güvenli satıcı işlemleri ile ilgili soru ve sorunlarınızı alt taraftaki yorum alanını kullanarak bize iletebilirsiniz. Daha detaylı videolar için lütfen kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Devamını Oku »

Aliexpress’te Satıcıya Nasıl Mesaj Atılır?

aliexpresste saticiya nasil mesaj atilir 310x165 - Aliexpress'te Satıcıya Nasıl Mesaj Atılır?

Merhaba, bu yazımızda sizler için hazırlamış olduğumuz video ile karşınızdayız. Bu video aracılığı ile Aliexpress üzerinden satıcı ile iletişime geçerken yaşamış olduğunuz tüm sorunları ortadan kaldıracaksınız. Video ya da Aliexpress sipariş işlemleri ile ilgili soru ve sorunlarınızı alt taraftaki yorum alanını kullanarak bize iletebilirsiniz. Daha detaylı videolar için lütfen kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Devamını Oku »

Aliexpress’ten Nasıl Sipariş Verilir? (Video)

aliexpressten nasil siparis verilir video 310x165 - Aliexpress'ten Nasıl Sipariş Verilir? (Video)

Merhaba, bu yazımızda sizler için hazırlamış olduğumuz video ile karşınızdayız. Bu video aracılığı ile Aliexpress üzerinden sipariş verirken yaşamış olduğunuz tüm sorunları ortadan kaldıracaksınız. Video ya da Aliexpress sipariş işlemleri ile ilgili soru ve sorunlarınızı alt taraftaki yorum alanını kullanarak bize iletebilirsiniz. Daha detaylı videolar için lütfen kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Devamını Oku »