Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix’de

Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix’de

organize isler 2 sazan sarmali netflix - Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix'de
Orhanize İşler 2 Sazan Sarmalı

Yılmaz Erdoğan ve ekibinin yıllardır hafızalardan silinmeyen, kendisini tekrar tekrar izleten filmi Organize İşler, Organize İşler Sazan Sarmalı adı ile yeniden izleyicileri ile buluştu.

 

1 Şubat da vizyona giren film, ilk filmin etkisi ve kadrosu sayesinde 2 haftada 2579230 seyirci ve 39838128,00TL hasılat yaptı.

Yılmaz Erdoğan yönetmenliğinde çekilen Organize İşler Sazan Sarmalı, filmde Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Asım Noyanın kızı Nazlının dolandırılması ve devamında gelişen olayları konu alıyor. Çetenin evi yine aynı, yine İstanbul sokaklarında geçen bir film kaldığı yerden devam etmiş. Ancak herkesin ortak kanısı, ilk filme göre daha pasif geçiyor. İsim ve kadroyu düşününce hepimiz daha etkili, ilk filmi bile gölgede bırakacak bir film bekledik açıkçası.

netflix twitter orhanize isler sazan sarmali - Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix'de

Organize İşler Sazan Sarmalı, 2 haftadır vizyonda olan bir film olmasına rağmen, 15.2.2019 tarihine Netflix de yayınlanmaya başladı. Oldukça şaşırtıcı bu gelişme Netflix Twitter hesabından duyuruldu. Ben de olayı duyan herkes gibi başta trol haber sandım. Ancak Netflix e girip filmi görünce şoka uğradım. 2 haftalık filmi Netflix de yayınlatıp gişeden vazgeçilmesi oldukça tuhaf. Netflix filmin yayın haklarına ne kadar bedel ödüyor orası meçhul ancak yine de itibar kaybı yarattığı kanaatindeyim.

organize isler sazan sarmali netflix - Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix'de
Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix

Filmi izlemeyenleri sevindirse de daha önce filmi sinemada izleyenler için büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Hatta ben de cuma akşamı sinemaya gitmeyi planlıyordum ki iyi ki gitmemişim. Zaten neredeyse 1 bilet parasına 1 aylık Netflix üyeliği alınıyor. Bahane ile de tüm Netflix içeriğinden faydalanabilmek cabası.

Filmi Netflix de bu adres üzerinden izlemek mümkün.

Diğer bir yandan bakınca, film hala vizyonda yayın hayatına devam ediyor. Hatta inceleyince, seanslarda hiçbir eksilme olmadığını görüyorum.

Habertürk’ün haberine göre filmin Netflix de yayına girme sebebi de , yapımcılar ile Mars Cinema Group arasında yaşanan anlaşmazlık. Malum, kısa bir süre önce yayıncılar ile salon sahipleri bir kavgaya girmişti. Bu konuda yapımcıyı koruyan bir yasa çıksa da, yasadan önce bu anlaşma yapılmış. Dolayısıyla hem online ortamda hem de  vizyonda yayınlanan tek film Organize İşler Sazan Sarmalı. Bundan sonra da herhangi bir filmin bu şekilde tüm platformlarda yayına gireceğini düşünmüyorum. Bu, Organize İşler Sazan Sarmalına özel bir durum oldu.

Hakkında emre

www.zahiridunya.net

Bunları da okuyun

wordpress 310x165 - Wordpress'te Yanıtlanmayan Yorumları Listeleme

WordPress’te Yanıtlanmayan Yorumları Listeleme

Yorumlar, sitenizde kullanıcı etkileşimi oluşturmanın kolay bir yoludur. Etkileşimi arttırmak için, kullanıcılarınızla iletişim kurmanız, sorularınızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir