Anasayfa » Teknoloji » Web » WordPress’te Yanıtlanmayan Yorumları Listeleme

WordPress’te Yanıtlanmayan Yorumları Listeleme

Yorumlar, sitenizde kullanıcı etkileşimi oluşturmanın kolay bir yoludur. Etkileşimi arttırmak için, kullanıcılarınızla iletişim kurmanız, sorularınızı yanıtlamanız ve geri bildirimlerini yanıtlamanız gerekir. Siteniz popülaritesi arttıkça, cevaplanmamış kullanıcıların yorumlarını takip etmek çok zor. Bu makalede, siz veya bir moderatör bu yorumları cevaplayabilmeniz için cevapsız yorumları süzerek admin tarafından inceleyeceğiz .
Videolu Anlatım

Yapmanız gereken ilk şey, DX Unanswered Comments eklentisini sitenize yükleyip etkinleştirmektir. Etkinleştirme işlemi sonrasında ise Yorumlar sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Ekranın üst kısmında “Yanıtlanmadı ve Yanıtlanmadı Üst düzey” adlı iki yeni filtre göreceksiniz.

wordpresste yanitlanmayan yorumlari listeleme - Wordpress'te Yanıtlanmayan Yorumları Listeleme
Yanıtlanmayan filtresi, yanıtlanmamış tüm yorumları görüntüler.

Yanıtlanmayan üst seviye ise yalnızca üst düzey yanıtlanmamış yorumları gösterir.

Not: Sitenizdeki kayıtlı herhangi bir kullanıcı yorumları yanıtlayacak şekilde işaretleyebilmek için yorumları yanıtlayabilir. Bu, yalnızca yönetici kullanıcısı değil , herhangi bir kullanıcı rolündeki herhangi bir kullanıcı yorumlara cevap verebileceği ve eklentinin söz konusu yoruma yanıtlanmış olarak gösterilmesinin durdurulacağı anlamına gelir.

Şimdilik bu kadar. Bu makalenin WordPress sitenizde cevapsız yorumları silmenize yardımcı olmasını diliyoruz. WordPress’de yazarın yorumlarını vurgulamanıza ilişkin rehberimize bir göz atabilirsiniz .

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

zahiridunya net e ticaret devi markafoni kapaniyor 310x165 - E-Ticaret Devi Markafoni Kapanıyor, El Değiştirdi!

E-Ticaret Devi Markafoni Kapanıyor, El Değiştirdi!

Yazı Başlıkları Markafoni’den İlk AçıklamaMarkafoni Siparişleri Ne Olacak?Markafoni Neden Kapandı?Markafoni’yi Kim Satın AldıSefaMerve Şirketi Satın …

Bir Yorum

  1. Faydalı bir içerik, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.