WordPress’te Yanıtlanmayan Yorumları Listeleme

Yorumlar, sitenizde kullanıcı etkileşimi oluşturmanın kolay bir yoludur. Etkileşimi arttırmak için, kullanıcılarınızla iletişim kurmanız, sorularınızı yanıtlamanız ve geri bildirimlerini yanıtlamanız gerekir. Siteniz popülaritesi arttıkça, cevaplanmamış kullanıcıların yorumlarını takip etmek çok zor. Bu makalede, siz veya bir moderatör bu yorumları cevaplayabilmeniz için cevapsız yorumları süzerek admin tarafından inceleyeceğiz .
Videolu Anlatım

Yapmanız gereken ilk şey, DX Unanswered Comments eklentisini sitenize yükleyip etkinleştirmektir. Etkinleştirme işlemi sonrasında ise Yorumlar sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Ekranın üst kısmında “Yanıtlanmadı ve Yanıtlanmadı Üst düzey” adlı iki yeni filtre göreceksiniz.

wordpresste yanitlanmayan yorumlari listeleme - Wordpress'te Yanıtlanmayan Yorumları Listeleme
Yanıtlanmayan filtresi, yanıtlanmamış tüm yorumları görüntüler.

Yanıtlanmayan üst seviye ise yalnızca üst düzey yanıtlanmamış yorumları gösterir.

Not: Sitenizdeki kayıtlı herhangi bir kullanıcı yorumları yanıtlayacak şekilde işaretleyebilmek için yorumları yanıtlayabilir. Bu, yalnızca yönetici kullanıcısı değil , herhangi bir kullanıcı rolündeki herhangi bir kullanıcı yorumlara cevap verebileceği ve eklentinin söz konusu yoruma yanıtlanmış olarak gösterilmesinin durdurulacağı anlamına gelir.

Şimdilik bu kadar. Bu makalenin WordPress sitenizde cevapsız yorumları silmenize yardımcı olmasını diliyoruz. WordPress’de yazarın yorumlarını vurgulamanıza ilişkin rehberimize bir göz atabilirsiniz .

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

wordpress lscache uyumlu eklentiler ve postview zahiridunyanet 310x165 - Wordpress LSCache Uyumlu Eklentiler ve PostView Çalıştırmak

WordPress LSCache Uyumlu Eklentiler ve PostView Çalıştırmak

Bu yazımızdan sunucu taraflı önbellekleme yapan LiteSpeed LSCache eklentisinin WordPress üzerindeki %100 uyumlu çalıştığı eklentiler …

Bir Yorum

  1. Faydalı bir içerik, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir