Pili Bitmeyen Telefon Gionee GN8001

Gionee GN8001 - Pili Bitmeyen Telefon Gionee GN8001Pili Bitmeyen Telefon Gionee GN8001 

Hepimiz pili bitmeyen bir telefonumuz olsun isteriz. Telefonun şarj etmek için imkan bulmak bazı insanlar için çok zor oluyor. Bu nedenle dünya ile haberleşmemizi sağlayan cep telefonlarımızın şarj meselesi henüz tam olarak çözülmeyi beklese de çözülebilmiş değil.

 Üreticiler isterlerse pili hiç bitmeyen telefonlar yapabilirler. Ama bu sefer lityum pil piyasası ve şarj piyasası yok olacak. Bu nedenle böyle bir girişim üreticilerin bindikleri dalı kesmesi olarak görülüyor. Fakat bazı firmalar o kadar yüksek kapasiteli pile sahip telefonlar üretiyorlar ki uzun süre şarj sorunu olmadan telefonu rahat kullanmak mümkün oluyor. Dolayısıyla piller bir sorun oluşturmuyor.

Pili Hiç Bitmeyen Telefon

Pili hiç bitmeyen demeyelim ama uzun süre dayanan telefonlardan biri Gionee GN8001 model telefon. Çinlilerin ürettiği bu telefon 5020 mili amper kapasiteye sahip olacak. 6 inçlik ekrana gelen telefonda full HD çözünürlük ve sekiz çekirdekli işlemci 32 GB dahili bellek ve 128 GB Micro SD desteği olacak. Standart olarak 13 MP megapiksel kamera arka tarafta ve 8 MP mega piksel kamera ön tarafta yerleştirilmiş olacak.

Bu yüksek kapasiteli telefon 2 gün boyunca şarj etmeden kullanılabilecek. Şu anda piyasada 3000 mAh ve üzeri batarya kapasitesine sahip çok fazla telefon yok ama bu telefonlar bile kullanıcıyı tatmin edecek kadar süre şarj edilmeden uslu uslu çalışıyorlar. Gionee GN8001 model telefon ise bunların 2 katı kapasiteye sahip olacak.

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

Samsung a7 310x165 - Samsung, Ürün Güvenliğini Artırma Duyurusu

Samsung, Ürün Güvenliğini Artırma Duyurusu

Note7 olaylarını takiben, Samsung, güvenlik taahhüdünü yenilemek için tüm geliştirme sürecinde katı kalite güvencesi protokolleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.