Samsung, Android 7.0 Nuga’nın Çıkışını Duyurdu!

N OS Beta Program Thumb704 - Samsung, Android 7.0 Nuga'nın Çıkışını Duyurdu!

Samsung, yeni ve geliştirilmiş özellikler Galaxy kullanıcıların cihazlarının daha iyi izin veriyorum güncelleme sürümü ile * 17 Ocak Galaxy S7 ve Galaxy S7 kenar için resmi Android 7.0 güncellemesini Nuga tanıtmaya başladı. Güncelleme ayrıca, uygulamaları ve sistem yazılımı güncellemelerini indirmek için daha hızlı işlem sağlamakta. Aşağıdaki önemli UX değişiklikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Hızlı Panel ve Bildirimler

Hızlı Panel, panelin ilk derinlikteki simgelerden kaldırıldığından daha temiz bir estetik içerir. İkinci derste yer alan ikonlar dokuz kişilik gruplar halinde düzenlenir, bu sayede bulma kolaylaşır.

Kullanıcılar, akıllı telefonlarında veya Web’den doğrudan Hızlı Panel’den istediklerini bulmak için dahili S Bulucu’yu da kullanabilirler. Bildirimler şimdi bilgileri daha açık bir şekilde görüntülemek ve Doğrudan Yanıt’ı desteklemek için gruplandırılmıştır.

Çoklu Pencere

Geliştirilmiş bir kontrolör, bölünmüş ekran görünümünde pencere boyutunun daha kolay ayarlanmasını sağlar. Ayrıca, bölünmüş ekran görünümünde ikiye ek olarak beş ayrı pencereyi destekleyen yeni bir açılır pencere işlevi ile kullanıcılar aynı anda en fazla yedi uygulamaya erişebilirler.

Performans modu

Yeni eklenen Performans Modu, kullanıcıların akıllı telefonlarını, dört mevcut moddan birisini aktive ederek kendi özel ihtiyaçlarını daha iyi karşılayacak şekilde optimize etmelerini sağlıyor. Örneğin, Optimize edilmiş mod, pil ömrünü uzatır ve hızı artırır ve günlük kullanım için uygundur; Game modu, Game Launcher ve Game Tools gibi yararlı işlevleri sağlar. Eğlence modu ses ve görüntü kalitesini artırır ve Yüksek Performans modu mümkün olan en yüksek kalitede görüntü ayarlarını mümkün kılar.

Samsung Pass

Samsung Internet, web sitesinde oturum açmak için ana anahtar olarak çalışan Samsung Pass, şimdi Galaxy S7 ve S7 kenarında destekleniyor. Kullanıcılar Samsung Pass ile seçilen web sitelerine ve uygulamalara giriş yapmak için parmak izlerini kullanabilirler **. Özellik, yakında mobil bankacılık uygulaması entegrasyonunu destekleyecek şekilde genişletilecek.

* Android 7.0 Nuga, bu yılın ilk yarısında aşağıdaki cihazların bulunduğu ek ülkelere genişletilecek: Galaxy S6, Galaxy S6 kenar ve S6 kenar Plus, Galaxy Note5, Galaxy Tab A, S Kalem, Galaxy Tab S2 (LTE kilidini açma) , Galaxy A3 ve Galaxy A8.

** Samsung Pass için mevcut işlevler, özellikler ve uyumlu uygulamalar yasal ve yasal farklı ortamlardan dolayı ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

firefox focus ile daha fazla gizlilik zahiridunya net 0 310x165 - Firefox Focus İle Daha Fazla Gizlilik!

Firefox Focus İle Daha Fazla Gizlilik!

Çok fazla kullanıcının güvenliğini kaybettiği ve dijital hayatları üzerinde anlamlı kontrollere sahip olmadığı bir çağda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir