Samsung, Ürün Güvenliğini Artırma Duyurusu

Note7 olaylarını takiben, Samsung, güvenlik taahhüdünü yenilemek için tüm geliştirme sürecinde katı kalite güvencesi protokolleri geliştirdi. Yeni ve geliştirilmiş güvenlik önlemleri şunlardır:

  • Samsung’un gelişmiş 8- Noktası Pil Güvenliği Kontrol cihazlarının montajı ve sevkiyat bileşen seviyesinden güvenliği giderir. Yeni testler (Şarj ve Deşarj Testi, TVOC Testi ve Hızlandırılmış Kullanım Testi) yanı sıra testte arttırılmış testler (Dayanıklılık Testi, Görsel Muayene, X-Ray Testi, Söküm Testi ve △ OCT Testi) bulunmaktadır.
  • Samsung’un gelişmiş çok katmanlı güvenlik önlemleri protokol güvenli pil şarj sıcaklık, akım ve süresi için genel tasarım ve kullanılan malzemeler, cihaz, donanım gücü ve yetenekleri, ve geliştirilmiş yazılım algoritmaları dahil olmak üzere şirketin cihazların her eleman sıkı güvenlik standartları uygulayacaktır.
  • Samsung oluşan İçiniz grup dış danışmanların şirket pil güvenliği ve inovasyon konusunda net ve objektif bir bakış açısı tutar sağlamak için akademik ve araştırma uzmanlardan oluşan. Üyeleri arasında Cambridge Üniversitesi Kimya Profesörü olan Clare Gray, doktora; Gerbrand Ceder, UC Berkeley Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Profesörü; Yi Cui, Doktora, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Profesörü, Stanford Üniversitesi; Ve Amaz Techno danışmanı Toru Amazutsumi, Ph.D. CEO’su.

Samsung, bu davanın yalnızca şirket için değil tüm endüstri için lityum iyon pillerin güvenliğini artırmak için bir fırsat göreceğini ve iyileştirilmiş güvenlik standartlarına katkıda bulunmak için öğrenilen dersleri aktif olarak paylaşacağını umuyor.

Safety Measures 8 point Main 1 - Samsung, Ürün Güvenliğini Artırma Duyurusu

Safety Measures multi layer Main 2 - Samsung, Ürün Güvenliğini Artırma Duyurusu

 

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

windows server organizational unit 310x165 - Windows Server Ou Oluşturma ve Silinme Koruması

Windows Server Ou Oluşturma ve Silinme Koruması

Merhaba, aşağıdaki video ile bu yazının adımlarını izleyebilirsiniz. Windows Server 2012, 2016 ve 2019 ‘da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir