Instagram Takipçi Hilesi

Yazı Başlıkları

Instagram Takipçi Hilesi

Facebook ve twitter a göre daha geriden gelen ama en popüler sosyal medya ağlarından birisi halin gelen instagram, gün geçtikçe daha popüler bir hal alıyor. İlk başlarda sıradan bir fotoğraf paylaşma uygulaması iken, snapchat gibi hikaye paylaşımı, periscope gibi canlı video yayınlarının da eklenmesi ile birlikte daha da kullanışlı olmaya başladı. Hatta snapchat ve periscope u bırakıp instagramı kullanmaya devam ediyorlar.

instagram takipçi hilesi - Instagram Takipçi Hilesi
Instagram Takipçi Hilesi

Bireysel kullanım kadar kurumsal firmalar da instagrama yoğunlaşmaya başladı. Web sitesi olmayan firmalar bile önceliği instagrama vererek müşteri ve hedef kitlesine ulaşmanın yollarını arar oldu. Instagram üzerinden yapılan ticaretin durumu ise ortada, sırf kıyafet satışı yapan binlerce hesap çıkıyor her gün karşımıza, bir de bunlar bizim bildiklerimiz. Böyle olunca, bireysel itibar olsun, kurumsal itibar olsun, herkes yüksek takipçi sayıları ile itibarını yükseltmeye çalışır oldu. Takipçi kazanmak, takipçi sayısını arttırmak zamana bağlı bir durum olsa da kimileri bu konuda sabırsız davrandığı için farklı yollara başvuruyor.

Instagram Takipçi Satın Almak

Instagramda takipçi kazanmak için en basit yol satın almak oluyor. Takipçi satan bayiler, paneller hatta pekçok firma da bu işe girdi. Otomatik sistemler sayesinde saniyeler içerisinde binlerce takipiçi hesaba aktarılıyor. Aynı şekilde fotoğraflara beğeni ve yorum gönderimi sağlanıyor. Hatta son zamanlarda yaygınlaşan canlı yayınlara bile izleyici gönderiliyor. Bu şekilde talep arttıkça instagram da botlar ile dolmaya başladı.

Instagram Takibe Takip

En basit ve ücretsiz takipçi kazanma yollarından birisi de takibe takip. Takip edilen hesap da diğer hesabı takip ederek takipçi kasmış oluyor. Bir nevi takipçi kazanma hilesi olarak da geçiyor bu durum. Sırf bu işlem için yazılmış botlar, sistemler mevcut. Siz hesabınızı bağladığınız an, hesabınız otomatik olarak takip eden hesapları takibe almaya başlıyor. Aynı şekilde takipten çıkan hesapları da bırakıyor. Takibe takip mantığıyla ilerleyen çoğu hesap #gt, #takibetakip etiketlerini de sıkça kullanır.

instagram takipci kazan - Instagram Takipçi Hilesi
Instagram Takipçi

Bir diğer takipçi kazanma yöntemi de, takibe alıp kısa bir süre içerisinde takipten çıkmak oluyor. Karşısındaki hesabı takip edip, karşı hesaptan da takip isteği geldikten sonra kişi hem takipçi kazanmış hem de takibi bırakmış oluyor. Bu da instagram takipçi hilesi olarak değerlendirilebilir.

Diyelim ki organik yolları beklemek istemediniz ve takipçi satın alacaksınız. Ortalıkta o kadar çok satıcı var ki, haliyle dolandırılma itimaliniz de oldukça yüksek oluyor. Dışarıdan baktığınızda takipçisi, işlem sayısı ve olumlu yorumu yüksek olan hesaplar bile mükemmel bir dolandırıcı çıkabiliyor. İyice araştırmakta, ince eleyip sık dokumakta fayda var bu konuda. Diğer türlü ciddi para kaybedebilirsiniz.

Hakkında emre

www.zahiridunya.net

Bunları da okuyun

papyon 256x165 - Papyon Kapandı

Papyon Kapandı

Papyon.com Yemeksepeti bünyesinde yer alan, açıldığı günlerde oldukça ses getiren online rezervasyon uygulaması papyon.com da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir