Connected2.me Yardım Rehberi – Detaylı Anlatım

connected2 me android uygulamasi - Connected2.me Yardım Rehberi - Detaylı Anlatım

Bu yazımızda popüler sosyal ağlardan biri olan Connected2.me için soru cevap şeklinde bilgiler paylaşacağız. Connected2.me yardım klavuzu içerisinde birçok sorunuza kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz.

Nasıl üye olurum?

Connected2.me üyeliği ücretsizdir. Mobil uygulamaları indirerek uygulama üzerinden üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Kullanıcı adı, şifre ve mail adresini girdikten sonra kayıt ol diyerek üyeliğinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Facebook ile üye olabilirsiniz. Şifre hatırlatma maili gibi destek hizmetlerinden faydalanmak için geçerli bir mail adresinin sisteme kayıtlı olması gerekiyor.

Kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim?

Kullanıcı adı bir kere oluşturulduktan sonra bir daha değiştirilememektedir. Her kullanıcının farklı bir kullanıcı adı ve o kullanıcıya özel linki bulunmaktadır.

Şifremi nasıl değiştiririm?

Uygulama ekranlarında ayarlar sekmesinde bulunan ‘Şifre Değiştir’ sekmesinden şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalıdır. Şifrenizde en az bir harf ve bir rakam geçmesi gerekmektedir.

Şifremi veya kullanıcı adımı unuttum, ne yapmam gerekir?

Şifremi unuttum dediğinizde mail adresinize kullanıcı adınız ve şifre sıfırlama linki gelecektir. Şifre sıfırlama linkine basarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Profil fotoğrafımı nasıl eklerim?

Uygulamaya Facebook ile bağlandığınızda Facebook profil fotoğrafınız uygulamada otomatik olarak gözükecektir. Fotoğraf değiştirmek için profil sekmesinde yer alan kısımdan yeni fotoğrafınızı yükleyebilirsiniz.

Arkadaşlarım benimle nasıl konuşacaklar?

Uygulamada sizin için oluşturduğumuz linki sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınızda, arkadaşlarınız bu linke tıklayarak sizinle konuşmaya başlayabilirler. Arkadaşlarınız sizinle konuşurken anon olarak isimlendirilecek ve siz onların kim olduğunu bilmeyeceksiniz. Ayrıca kullanıcı adınızı bilen arkadaşlarınız sizi shuffle ekranında arama alanını kullanarak bulabilirler.

Üyeliğimi nasıl iptal edeceğim?

Uygulamada ayarlar kısmında yer alan hesabı kapat sekmesini kullanabilirsiniz. Hesabınızı kapatarak profilinizin yayınını durdurabilirsiniz. Daha sonra tekrar aktifleştirmek isterseniz sisteme kullanıcı adı/şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Üyelik ücretli midir?

Connected2.me üyeliği ücretsizdir. Üyelik formunu doldurarak kolay ve güvenli bir şekilde kaydolabilirsiniz.

Shuffle alanında gözükmemek için ne yapmalıyım?

Shuffle listesinde gözükmek istemiyorsanız ayarlardan ‘Profilimi Shuffle’da göster’ butonunu kapayabilirsiniz.

Shuffle alanında profilimi ilk sayfada nasıl gösteririm?

Shuffle Promote ile profilinin Shuffle’da sürekli görünmesini sağlayarak daha fazla mesaj alabilirsin!

Connected2.me Plus Aboneliği nedir?

Plus üyelik aldığında hesabına farklı özellikler tanımlanacaktır. Bu özellikler;

  • Filtreleme özelliği: Aradığın insanları daha kolay bulmana yardımcı olur. Cinsiyet, yaş, uzaklık ve çevrimiçi durumlarına göre filtreleme yapabilirsiniz.
  • Plus rozet: Profiline eklenecek olan rozet ile hesabın daha çok dikkat çekecektir.
  • Reklamları kaldır: Uygulamada yer alan reklamları plus üyelik aldığında görmeyeceksin.
  • Plus destek: Plus destek ile connected2.me destek ekibine hızlıca sorularını sorabilir ve öncelikli olarak cevap alabilirsin.

Plus üyeliğimi nasıl kaldırabilirim?

App Store veya Play Store’a girerek Aboneliklerinizi iptal edebilirsiniz. Detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

Bana mesaj atan birisini engelleyebilir miyim?

Bir kullanıcının size mesaj atmasını istemiyorsanız o kullanıcının profilinden ‘kullanıcıyı engelle’ diyebilirsiniz.

Konuştuğum veya daha sonra konuşmak istediğim profilleri nasıl kaydedebilirim?

Takip etmek istediğiniz kullanıcıların profil sayfalarında yer alan ‘Takip’ sekmesini kullanarak o kullanıcı ile daha sonar tekrar konuşabilirsiniz. Anonim hesaplar takip edilememektedir.

Beni takip eden kullanıcıları görebilir miyim?

Profilinizde sizi kaç kişinin takip ettiğini sadece sayı olarak görebilirsiniz. Sizi takip edenlerin listesini anonimliği etkilediği için paylaşmıyoruz.

Eski konuşmalarıma nasıl ulaşırım?

Çıkış yaptığınızda yada uygulamayı kaldırıp tekrar yüklediğinizde eski mesajlarınız silinecektir. Eski mesajlara ulaşmak mümkün değildir.

Fotoğrafım yüklenmiyor, ne yapabilirim?

Farklı bir fotoğraf denediğinizde hala fotoğrafınızı yükleyemiyorsanız support@connected2.me adresine mail atabilirsiniz.

Neden mesaj bildirimleri gelmiyor?

Hem uygulama içinde hem de telefon ayarlarınızdan bildirimlerin açık olduğundan emin olmalısınız.

Bildirim geliyor, mesajlar gelmiyor, ne yapabilirim?

Uygulamayı kapatıp açtığınızda anon linkiniz değişmektedir. Daha önce anon olarak mesaj attığınız biri size anon linkiniz değiştiğinde mesaj atarsa bildirim gelmesine rağmen mesaj gelmeyecektir.

Neden kullanıcı adı ve şifreli hatalı diyor?

Kullanıcı adınızın ve şifrenizin doğru olduğundan emin olduktan sonra hala bu hatayı alıyorsanız hesabınız engellenmiş olabilir. Profil fotoğrafı veya bio yazısı uygunsuz hesaplar engellenmektedir. Hesabınızın uygunsuz oluğunu düşünmüyorsanız support@connected2.me adresine kullanıcı adınızı mail atabilirsiniz. Hesabınız incelendikten sonra geri dönüş yapılacaktır.

Uygulama ekranına engellendiniz yazısı geliyor, bu ne demektir?

Eğer bu yazıyı görüyorsanız cihazınız engellendi demektir. Profilinde uygunsuz fotoğraf veya bio yazısı bulunduran hesaplar engellenmekte kullanıcının cihazına engel atılmaktadır. Ayrıca ısrarla ve sürekli belli kişileri rahatsız eden, diğer kullanıcılara uygunsuz mesaj atan kullanıcılar engellenmektedir. Kullanıcılar uygunsuz olduğunu düşündüğü kullanıcıyı ‘şikayet et’ butonuna basarak şikayet ederlerse belli bir sayıda şikayet alan kullanıcının hem hesabı hem de cihazı engellenmektedir.

Hoşunuza Gidebilir;

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

papyon 256x165 - Papyon Kapandı

Papyon Kapandı

Papyon.com Yemeksepeti bünyesinde yer alan, açıldığı günlerde oldukça ses getiren online rezervasyon uygulaması papyon.com da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir