Yepyeni Bir Soluk, YouTube Premium ve Youtube Müzik

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube, uzun zamandır yurt dışında çalışmaları ve testleri devam eden müzik akışı uygulaması olan YouTube Müzik artık Türkiye’de yayında!

YouTube Müzik Nedir?

YouTube Müzik, YouTube tarafından geliştirilen bir müzik akışı hizmeti ve mobil uygulamasıdır; müzik akışına yönelik hizmet için özel bir arayüz sağlar ve kullanıcıların türlere, çalma listelerine ve önerilere göre YouTube’da ki şarkılara ve müzik videolarına göz atmalarına olanak tanır.

YouTube Müzik’in Avantajları Neler?

Gerek global pazarda gerek Türkiye pazarında yer alan Spotify, Deezer ve Fizy gibi büyük rakiplerini geride bırakan en büyük avantajı öncelikle sahibinin dünyanın kabul ettiği YouTube olmasıdır. Bununla birlikte YouTube Müzik abonelerinin YouTube videolarında reklamları kaldırması kıyaslanamaz bir avantaj.

Ek olarak altyapının YouTube tarafından sağlanıyor olması, sahip olduğu içerik zenginliği bakımından rakip seviyedeki bütün platformları geride bırakacak gibi duruyor. Dinlediğiniz bir müziği dilerseniz klip olarak izleyebilmekte elbette ekstra bir özellik olarak kullanıcılara sunulmakta.

YouTube Premium Nedir?

Müzik pazarına hızlı bir giriş yapan YouTube, orjinal içerik tarafında da çalışmalarına devam etmekte. YouTube Premium dahilinde kullanıcılara YouTube tarafından hazırlanan özel içerikler sunulmaktadır. Bu içerikler arasında dizi, film, belgesel ve özel içerikler de yer almaktadır.

Premium kullanıcılarının en büyük avantajı, videolarda ve uygulamadan artık reklam yok! Ek olarak Premium sahipleri YouTube Müzik uygulamasını da mobil cihazlarına indirerek sınırsız müziğin doruklarına ulaşabilecekler.

YouTube Müzik Hangi Platformları Destekliyor?

Uygulama kapsamında hem Android hem de iOS cihazlarınızdan Google Play Store ve Apple Store üzerinden kolaylıkla uygulamayı indirerek sınırsız eğlenceye “merhaba” diyebilirsiniz.

Uygulama içi görüntüler;

Kısaca YouTube Müzik Hakkında Herşey!

YouTube’dan yeni bir müzik hizmeti
● En sevdiğiniz sanatçıların orijinal parçalarının bulunduğu, tamamen baştan tasarlanan müzik hizmetini keşfedin.

İstediğiniz müziği bulun
● Aradığınız albümleri, single’ları, canlı performansları, cover’ları ve remiksleri kolayca bulun.
● Adını çıkaramadığınız bir şarkı mı var? Sözlerini yazmanız veya şarkıyı tarif etmeniz yeterli.

Yeni müzikler keşfedin
● Zevkinize, bulunduğunuz konuma ve günün saatine bağlı olarak müzik önerileri alın.
● Popüler içerikleri takip etmek için “Hotlist” özelliğini kullanın.

YouTube Music Premium’a geçerek şu avantajlardan yararlanın:
● Tamamen reklamsız olarak sınırsız müzik dinleyin.
● Ekranınız kilitliyken veya diğer uygulamaları kullanırken müziğinizi dinlemeye devam edin.
● En sevdiğiniz şarkıları indirin. Dilerseniz Çevrimdışı Karışık Liste’yi etkinleştirerek bu işi bize bırakabilirsiniz.

YouTube Premium ve YouTube Müzik Ne Kadar?

Yazımın ortasında da belirttiğim üzere YouTube Premium ve YouTube Müzik servisleri beraber satışa sunuldu. Her iki servisi de aylık 16,99 TL tek kullanıcı, 25,99 TL ile de 6 kişiye kadar destekli aile üyeliği ile birlikte kullanabilirsiniz.

YouTube Premium & Müzik Ücretsiz Deneme

Servis henüz yayına çıkalı birkaç gün olduğu için YouTube kullanıcıların  deneyimleyebilmeleri ve bu yeni hizmetler hakkında fikir sahibi olabilmeleri için ilk 3 ay ücretsiz deneme sürümü sağlamakta.

Ücretsiz deneme sürümü başlatmak için tıklayınız!

YouTube Ücretsiz deneme sürümünü başlatmak için yapmanız gereken tek işlem kredi kartı bilgilerini girmek ve 1 TL olan ücreti ödemek. Sonrasında ise 3 ay boyunca sınırsız video ve müzik eğlencesine sahip olmak!

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

Windows Server 2012 Active Directory ve Domain Controller rolü ekleme 310x165 - Windows Server 2012 Active Directory ve Domain Controller Rolü Ekleme

Windows Server 2012 Active Directory ve Domain Controller Rolü Ekleme

Merhaba; aşağıdaki adımları teker teker yapabilir, dilerseniz bu konunun görsel halini adım adım aşağıdaki video …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir