Firefox Focus İle Daha Fazla Gizlilik!

firefox focus ile daha fazla gizlilik zahiridunya net 1 - Firefox Focus İle Daha Fazla Gizlilik!Çok fazla kullanıcının güvenliğini kaybettiği ve dijital hayatları üzerinde anlamlı kontrollere sahip olmadığı bir çağda yaşıyoruz. Bazı kullanıcılar için web etkinlikleriniz sizi her yerde, cihazlar arası, hesaplar arasında takip edebilecek gibi görünüyor. Konuyu daha da kötü düşünürsek , internet çoğunlukla güvensiz hissedilebilir. İşte bu yüzden Firefox Focus’u sizlere tanıtıyoruz.

Telefonunuzda bir kayıt bırakmak istemediğiniz zamanlar için Firefox Focus tam sizin için. Örneğin, belirli durumlarda hassas olan nişan yüzükleri, Las Vegas’a uçuşlar veya pahalı purolar arayan bilgi arıyor olabilirsiniz. Bazen rahat bir gezinme için pop-up v.b hiçbir engel olmasın istersiniz.

İşte Firefox Focus size bu özgürlüğü sunuyor.

Firefox Focus varsayılan olarak Web’deki sizi izleyen bir çok izleyiciyi bloke edecek şekilde ayarlanmıştır. Gizlilik veya çerez ayarlarını değiştirmenize gerek yoktur. Oturumlarınızı tek bir dokunuşla anında silebileceğinizi bilerek, huzurlu bir ortamda gezinebilirsiniz, menüler arası gezmeniz gerekmez.

firefox focus ile daha fazla gizlilik zahiridunya net 3 - Firefox Focus İle Daha Fazla Gizlilik!  firefox focus ile daha fazla gizlilik zahiridunya net 2 - Firefox Focus İle Daha Fazla Gizlilik!

 

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

androidin yeni guncellemesi android oreo zahiridunya net 310x165 - Samsung Telefonlarda Otomatik Yeniden Başlatma

Samsung Telefonlarda Otomatik Yeniden Başlatma

Günlük hayatta çok sık kullandığımız cep telefonları, yoğun kullanım sonucunda yavaşlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir