Anasayfa » Teknoloji » Mobil Cihazlar » Huawei Mate 8 Çıkıyor! Ultra Performans

Huawei Mate 8 Çıkıyor! Ultra Performans

8-Ezber Bozan Huawei Mate 8 YoldaEzber Bozan Huawei Mate 8 Yolda

Huawei firması Çin’in en güçlü elektronik cihaz üreten firmalarından biri. Akıllı telefonlardan önce hep modem ürünleri ile tanınmış olan bu firma oldukça sağlam ürünler üretmeye hız kesmeden devam ediyor. Bu kez Mate 8 ismini verdiği telefonla ezber bozacak gibi.

Son derece yüksek teknik donanımla donatılan telefonun fiyatı ise düşük olacak. En azından sınıfındaki diğer markalara oranla daha ucuz olacak. Bu da Huawei firmasının bu sektörde söz sahibi olacağının işaretlerinden biri. Ucuz ve kaliteli ürün sunan tüm firmalarda olduğu gibi. Gerçek şu ki kaliteden asla ödün vermeyen ama fiyatı da yüksek tutan firmalar da her zaman varlığını koruyor. Sony ve Apple gibi firmalar buna örnek gösterilebilir.

Huawei Mate 8 Özellikleri

Android 6.0 işletim sistemi, 6.0 inç ekran boyutu, 8 çekirdek işlemcisi, Mali T880 grafik kartı,4 GB Ram belleği, 54 GB dahili hafıza alanı,15 MP ve 7 MP kameraları ile tam bir amiral gemisi telefon olan Mate 8 telefonun fiyatı ise sadece 525 dolar olacak. Aynı özelliklere sahip telefonu Apple ya da Samsung firmasının ürettiğini düşündüğünüzde bu fiyata kesinlikle edinemeyeceğiniz kesin. Pekiyi Huawei’nin kusuru ne?  Bu alanda yeni olması…Elektronik ürünlerde çok eski ama üst düzey akıllı telefonlarda yeni olan Huawei önümüzdeki yıllarda da adından sık sık söz ettirecek.

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

firefox focus ile daha fazla gizlilik zahiridunya net 0 310x165 - Firefox Focus İle Daha Fazla Gizlilik!

Firefox Focus İle Daha Fazla Gizlilik!

Çok fazla kullanıcının güvenliğini kaybettiği ve dijital hayatları üzerinde anlamlı kontrollere sahip olmadığı bir çağda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.