Anasayfa » Teknoloji » Web » UzmanCV.com, Ücretsiz Kişisel Site Aracı
Aliexpress Kargo  Aliexpress Kargo

UzmanCV.com, Ücretsiz Kişisel Site Aracı

uzmancv-com-ucretsiz-kisisel-site-araciUzmanCV, kişilerin hiçbir web tasarım bilgisine sahip olmadan kişisel web sitelerini oluşturmalarını sağlayan bir web sitesi aracıdır. Kullanım kolaylığı bakımından kullanıcılarını yormayan ve sürekli olarak geliştirilen altyapısı sayesinde kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutmaya özen göstermektedir.

UzmanCV portalı, tamamen Türk ürünüdür. Kullanılan altyapı tamamen sıfırdan kodlanmış olup hiçbir şekilde hazır sistemlerden entegreler söz konusu değildir. Kullanıcıların web sitesi olan şablon temin edilip üzerine kendi yazılımımız eklenmiştir. Ürünün ve geliştiricilerin Türk olması, kullanıcılardan gelen geri bildirimlerin sonuçlanmasında büyük rol oynamaktadır.

Benzer amaçta farklı platformlar hali hazırda var olsa da asıl amacı göz önünde bulundurulduğunda UzmanCV rakiplerinden sıyrılmaktadır.

Diğer projelerimizde de olduğu gibi sadece “kullanıcılara hizmet” ilkesini benimseyerek UzmanCV projemizide bu doğrultuda kullanıcılara sunmaya devam edeceğiz.

Gün geçtikçe geliyor, daha da büyüyoruz…

cv2-1

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

wordpress 310x165 - En Çok Tercih Edilen 5 Wordpress Eklentisi

En Çok Tercih Edilen 5 WordPress Eklentisi

Contact Form 7Contact Form 7 ile birden çok iletişim formunu yönetebilir, buna ek olarak formları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir