Netflix Türkiye’de, Hemde Türkçe Dil Seçeneği İle!

Yazı Başlıkları

netflix turkiyede hemde turkce dil secenegi ile - Netflix Türkiye'de, Hemde Türkçe Dil Seçeneği İle!Dünya çapında dizi/film sektöründe online olarak hizmet veren Netflix artık Türkiye’de hizmet vermeye başladı. Sahip olduğu dizi ve filmlerin neredeyse tamamında artık Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazı seçeneği mevcut!

Tün dünyada birçok alt yazı ve dublaj seçenekleri ile hizmet veren Netflix, Türk kullanıcıları tarafından kullanılmak isteniyordu ancak bizlere uygun geliştirmeler sunulmadığı için ne yazık ki bu gibi bir imkandan faydalanamıyorduk. Ancak Türk kullanıcılarının yoğun taleplerini göz ardı etmeyerek Türkiye üzerinde hizmet vermeye başlamaları beklenenden erken oldu.

Netflix 1 Ay Hediye Kampanyası!

Netflix üzerinden ilk defa üyelik oluşturanlar çok şanslı! İlk ay dilediğiniz paketler arası geçiş yaparak sistemi test ediyorsunuz. Eğer üyeliğinizi bir sonraki ay devam ettirmek isterseniz hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Sisteme üye olurken vermiş olduğunuz kredi/banka kartı bilgileriniz ile otomatik olarak ödemeleriniz çekilmeye başlanıyor.

Eğer Netflix platformundan memnun kalmazsanız hesabınızdan para çekilmeden üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bu sayede 1 ay boyunca test etme imkanına sahip olarak paranızı çöpe atmamış oluyorsunuz.

Netflix Ücretleri ve Paketler

Netflix firması kullanıcılarına 3 farklı paket seçeneği sunmaktadır. Aslına bakılırsa bu paketler arasında hiçbir fark yok, temelde hepsi aynı. İsterseniz paketleri beraber karşılaştıralım;

HD kullanılabilir Hayır Evet Evet
Ultra HD kullanılabilir Hayır Hayır Evet
Aynı anda kullanılabilen ekran sayısı 1 2 4
Dizüstü bilgisayar, TV, telefon ve tabletinizde seyredin Evet Evet Evet
Sınırsız film ve televizyon programları Evet Evet Evet
İstediğiniz zaman iptal edin Evet Evet Evet
İlk ay ücretsiz Evet Evet Evet

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

kimbilirlogo 272x125 - Kim Bilir Oyun İncelemesi

Kim Bilir Oyun İncelemesi

Dünyanın sayılı oyun firmalarından olan Peak Games’in ürettiği Kim Bilir, yayınlandığı ilk günden bu yana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir