Samsung Mobil Akıllı Anahtar Nedir & Nasıl Kullanılır?

Eski cihazınız üzerinden verilerin Galaxy cihazına hızlı ve kolay şekilde taşınması. Akıllı Anahtarın iki çeşidi bulunmaktadır: Bilgisayar versiyonu (Akıllı Anahtar) ve cihaz versiyonu (Akıllı Mobil Anahtar)

Tek tıklama ile kolay bağlantı

Akıllı Mobil Anahtar ile Galaxy cihazları arasında veri transferi çok kolay.Cihazları birbirlerine yakın bir şekilde (yaklaşık 20 cm içinde) yerleştirin ve uygulamayı her ikisinde çalıştırın. Daha sonra eski cihazınız üzerinde [Android Cihaz], [Başlat], [Bağlan] seçeneklerini seçin.
Bu işlem, eski Galaxy cihazınız üzerine kaydettiğiniz kişisel verilerinizin bağlı bulunan yeni Galaxy cihazınıza aktarılmasına olanak sağlayacaktır.

Çeşitli fonksiyonlar için destek

Kişisel verilerinizi (kişiler, takvim, mesajlar ve notlar), çoklu medya verilerinizi ve diğer veri türlerini (alarmlar, Wi-Fi ayarları, geçmiş bilgileri, vb.) gönderebilirsiniz.

Hızlı bağlantı ve hızlı veri transferi

Akıllı Anahtarı bilgisayarınızda kullanın ve yeni Samsung cihazınızı bir USB kablosu kullanarak bağlayın. Akıllı Anahtar eski cihazınız üzerinde yer alan verileri tanıyacak ve verileri yeni cihazınıza taşımaya başlayacaktır.

Kolay yedekleme ve yenileme

Akıllı Anahtarın yeni yedekleme ve yenileme işlevlerini deneyin. Bu işlevler verilerinizin tamamını bilgisayarınızda yedeklemenize ve yedeklenen bilgileri yeniden yüklemenize herhangi karmaşık bir işlem yapmadan olanak sağlamaktadır.
* Yeni yedekleme ve yenileme işlevleri aynı zamanda kişisel bilgilerinizi (kişiler, takvim, notlar, mesajlar ve çağrı geçmişi), fotoğraflarınızı, videolarınızı, alarmlarınızı, işaretli ve çeşitli tercihlerinizi taşımanıza yardımcı olacaktır.

Veri senkronizasyonu

Kişilerinizi ve takviminizi, cihazlarınız arasında Windows Outlook veya Mac Address Book ve iCal’u kullanarak senkronize edebilirsiniz. Bu akıllı işlevle, takviminizi her an ve her yerde yönetebilirsiniz.

Cihaz yazılım güncellemesi

Akıllı Anahtarın bilgisayar versiyonunu kullanarak cihazınızı en son yazılım ile güncelleyebilirsiniz. Cihazınız daha dengeli olacak ve daha iyi performans gösterecektir.

pic sw desktop1 - Samsung Mobil Akıllı Anahtar Nedir & Nasıl Kullanılır?

Sistem Gereksinimleri

Windows
İşletim Sistemi Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7, Windows 8
CPU Pentium 1,8 GHz veya üzeri (Intel Core i5 3,0 GHz veya üzeri) (önerilir)
Minimum bellek boyutu (RAM) 1 GB (önerilir)
Serbest sabit disk alanı En az 200 MB (önerilir)
Ekran çözünürlüğü 1 024 x 768 (600), (32 bit veya üzeri)
MAC  
İşletim Sistemi Mac OS X 10.5 veya üzeri
CPU 1,8 GHz Intel veya daha hızlı bir işlemci
Minimum bellek boyutu (RAM) 1 GB veya daha fazla (önerilir)
Serbest sabit disk alanı En az 200 MB (önerilir)
Desteklen cihaz Android 4.1 JellyBean OS veya üzeri

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

Samsung a7 310x165 - Samsung, Ürün Güvenliğini Artırma Duyurusu

Samsung, Ürün Güvenliğini Artırma Duyurusu

Note7 olaylarını takiben, Samsung, güvenlik taahhüdünü yenilemek için tüm geliştirme sürecinde katı kalite güvencesi protokolleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir