Samsung Galaxy Alpha İnceleme ve Özellikler

samsung galaxy alpha inceleme ve ozellikler 250x180 - Samsung Galaxy Alpha İnceleme ve ÖzelliklerÜst düzey metal çerçeve

Gerçek metal çerçeveye sahip ilk Samsung GALAXY akıllı telefonu GALAXY ALPHA ile lüks ve incelik yaşamınıza yansıyor. Metal çerçevenin ince işçiliği ile vurgulanan üst düzey görünüm ve his.

Süper ince

Yalnızca 6,7 mm incelikteki GALAXY ALPHA, Samsung GALAXY telefonlarının tüm ileri teknoloji özelliklerinin yanı sıra mükemmel bir tutuş deneyimi sunuyor. Şık tasarımı ve etkileyici yeteneklerinin tümü tek elinizin altında.

Liderlerin deneyimi

Yeni big.LITTLE™ çoklu işleme teknolojisi destekli GALAXY ALPHA ile GALAXY S5’in temel özelliklerinin keyfini çıkarın: HDR donanımlı kamera, hızlı otomatik odaklama, parmak izi tarayıcı, ve kalp atış hızı sensörü ile S-health.

Verimli güç kullanımı

Hiçbir önemli aramayı piliniz bittiği için kaçırmayın. Ultra Güç Tasarrufu modu, gereksiz işlevleri telefonunuzu ihtiyacınız olduğunda kullanabilmeniz için kapatarak pil tüketimini önemli ölçüde azaltır.

Parmak izi ile giriş üzerinden kolay web sitesi erişimi

Web sitesi kullanıcı ad ve parolalarını ezberleme zorluğu ortadan kalksın! Parmak İzi ile Web Girişi parola korumalı web sitelerine yalnızca parmağınızı taratarak girmenize olanak sağlar.

Gizliliğinizi koruyun

Özel mod, GALAXY ALPHA üzerindeki kişisel bilgilerinizi yalnızca parmağınızı taratarak erişilebileceğiniz gizli bir yerde güvende tutar.

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

firefox focus ile daha fazla gizlilik zahiridunya net 0 310x165 - Firefox Focus İle Daha Fazla Gizlilik!

Firefox Focus İle Daha Fazla Gizlilik!

Çok fazla kullanıcının güvenliğini kaybettiği ve dijital hayatları üzerinde anlamlı kontrollere sahip olmadığı bir çağda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir