Samsung S Health Özellikleri ve İnceleme

Yazı Başlıkları

samsung s health ozellikleri ve inceleme - Samsung S Health Özellikleri ve İnceleme

Kişisel spor izleyiciniz

Sağlınızı S Health tarafından sağlanan özel hizmetlerle tutarlı bir şekilde izleyin. Yaşam tarzınızı iyileştirmek için egzersizinizi, gıda alımınızı ve kalp atış hızınızı gerçek zamanlı olarak kaydedin ve kontrol edin. S Health ile daha sağlıklı bir yaşama doğru adım atın!

Özellikler

S Health, dört alanı yöneterek daha sağlıklı ve daha mutlu olmanıza yardımcı olur: Kalp atışı, Gıda, Egzersiz ve Uyku. Kalkın ve S Health ile güne sağlıklı başlayın!

Egzersiz

S Health, egzersiziniz (örneğin, yürüme, koşma, bisiklete binme, gezi) sırasında tükettiğiniz kalori ve kat ettiğiniz mesafe gibi egzersizinizle ilgili bilgileri kolay referans olması için size otomatik olarak sunar.

Adım Ölçer

Adım ölçer, daha fazla yürüdükçe durumunuzu daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Her gün sunulan verilere bakarak, doğal olarak adım sayınıza dikkat edeceksiniz. Ne kadar fazla adım atarsanız, o kadar sağlıklı olursunuz.

Kalp atışı

Her atışı takip edin. Kalp atışınızı günün herhangi bir saatinde kontrol edebilir ve durumunuzu buna göre yönetebilirsiniz.

Gıda günlüğü

Gıda menüsü, sistematik kişisel yönetim için herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde yediğiniz gıdanın kalorisini hesaplamanızı sağlar. Kendi izleme haritanızı oluşturmak amacıyla alacağınız gıdanın kaydını tutmak için ayrıca kamerayı da kullanabilirsiniz.

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

kimbilirlogo 272x125 - Kim Bilir Oyun İncelemesi

Kim Bilir Oyun İncelemesi

Dünyanın sayılı oyun firmalarından olan Peak Games’in ürettiği Kim Bilir, yayınlandığı ilk günden bu yana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir