Samsung Mobil Cihazımı Bul Uygulaması

samsung mobil cihazimi bul uygulamasi 250x180 - Samsung Mobil Cihazımı Bul UygulamasıMobil cihazımı bul, mobil cihazınızı kaybettiğinizde Aygıtımı kilitle ve Aygıtımı temizle fonksiyonlarını kullanarak kişisel bilgilerinizin herkesin eline geçmesi olasılığını en aza indirir. Buna ek olarak, Mobil cihazımı bul fonksiyonunu kullanarak kaybettiğiniz telefonunuzun nerede olduğunu bulabilirsiniz.

Özellikler

Aygıtım nerede?
“Mobil cihazımı bul özelliği, kaybolan aygıtınızın o anki konumunu bulmanıza yardım eder.

Aygıtımı kilitle

Aygıtınızı uzaktan kilitleyerek başkaları tarafından kullanılmasını engelleyin ve kişisel bilgilerin çalınması tehdidini en aza indirin. Ayrıca, kilitlenen aygıtınızın ekranında görüntülenmesi için bir mesaj ve cihaz kilitlendiğinde bile girilebilecek bir numara atayabilirsiniz.

Aygıtımı çaldır

Aygıtımı çaldır özelliği, zil veya titreşim ayarlarından bağımsız olarak, aygıtınızın varsayılan zilini 1 dakika boyunca maksimum seste çaldırır. Zili çaldırarak, kayıp aygıtınızın etrafındaki kişilerin dikkatini çekebilir ve aygıtınızın bulunma şansını arttırabilirsiniz.

Arama günlükleri

Arama günlükleri özelliği, bir hafta öncesine kadar aygıtınıza kaydedilen son aramalar listesini kontrol etmenize olanak tanır. Arama günlüklerini kullanarak, önemli bir cevapsız çağrınız olup olmadığını veya birinin aygıtınızı kullanarak başkasını arayıp aramadığını kontrol edebilirsiniz.

*Mesaj günlüklerinin kontrolünü desteklemez.

Aygıtımı sil

Aygıtımı sil özelliğini, bilgilerinizi korumak için son çare olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik, dahili bellek, harici bellek ve SIM kartta kayıtlı tüm verileri siler. Ayrıca, aygıtınızda kayıtlı tüm verileri de silerek aygıtı fabrika ayarlarına döndürür.

*Mobil cihazımı bul uygulaması, aygıtınız silinip sıfırlandıktan sonra kullanılamaz.

Ekranımın kilidini aç

PIN kodu, parola veya kilit deseninizi unuttuğunuz için kendi aygıtınızın kilidini açamadığınız oldu mu? Ekranımın kilidini aç özelliği, aygıtınızın Ekran Kilidi ayarlarını uzaktan kaldırmanıza izin verir.

*Belirli modellerde, bu özellik Aygıtımı kilitle özelliğini devre dışı bırakmak için kullanılabilir.

SIM değişikliği alarmı

Biri kayıp aygıtınızın SIM kartını değiştirirse, kişisel bilgi hırsızlığı riski büyüktür. Mobil cihazımı bul özelliği, aygıtın SIM kartı değiştirildiğinde aygıt sahibini bilgilendirir. Ayrıca, Aygıtımı kilitle özelliği kullanılırken ayarlanan numaraya, SIM kartının değiştirildiğine dair bir SMS mesajı gönderilir.

*Model ve bölgeye bağlı olarak belirli özellikler desteklenmiyor olabilir.

Kendiniz için bir koruyucu kaydedin

Acil durumlara karşı, ailenizden birini veya bir arkadaşınızı koruyucu olarak kaydedin. Koruyucu, kayıtlı olduğu aygıtta Acil mod’u etkinleştirebilir ve Acil mod etkinken aygıtın konumu kolayca tespit edilebilir.

Pil gücünden tasarruf için Acil mod

Güçten tasarruf ederek aygıtınızı daha uzun süre kullanmak için Acil mod’u etkinleştirebilirsiniz. Üzerinde koruyucu olarak kaydedildiğiniz aygıtın daha uzun süre çalışması gerekiyorsa, o aygıtta Acil mod’u etkinleştirin. Acil mod, ekran parlaklığını azaltıp çoğu uygulama ve işlevselliği devre dışı bırakarak hedef aygıtın pil ömrünü uzatır.

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

kimbilirlogo 272x125 - Kim Bilir Oyun İncelemesi

Kim Bilir Oyun İncelemesi

Dünyanın sayılı oyun firmalarından olan Peak Games’in ürettiği Kim Bilir, yayınlandığı ilk günden bu yana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir