Anasayfa » Alışveriş » En Uygun Ürün Fiyatı Nasıl Bulunur?

En Uygun Ürün Fiyatı Nasıl Bulunur?

aliexpress alisveris rehberi zahiridunya net - En Uygun Ürün Fiyatı Nasıl Bulunur?En Uygun Ürün Fiyatı Nasıl Bulunur?

Günümüzün temel sorunlarından biri de budur: Farklı markalar aynı ürün grubu için ve ben içlerinden en uygun ürün fiyatı nasıl bulunur? Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde ciddi sıkıntıdır. Örnek olarak, Başakşehir gelişmekte olan bir şehir ve carrefour, bim, şok, arden, migros, A101, onur arasında mesafe yok diyebiliriz. Hepsine yürüyerek çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunca market çeşidi var iken nasıl uygun fiyatlı ürün bulunacak şimdi asıl soru bu.

Market broşürleri: Her market belirli zamanlarda broşür çıkarıyor. Bim için Salı ve cuma günü indirimli ve değişik ürünleri olurken, Arden için Çarşamba manav reyonunda ve bazı ürünlerde ciddi indirim oluyor. Çoğu market zaten kapınıza kadar broşürleri getiriyor. Tek yapmanız gereken onları alıp, inceleyip, neye ihtiyacınız var ise onu indirimli bulduğunuz broşürde işaretleyip markete gidip almanızdır.

Market gezerek: Kimi insan gezerek ve para harcayarak stres atar. O tipte birisi iseniz, marketleri sırasıyla gezebilirsiniz. Mesela, Ertesi güne misafiriniz gelecek ve ikram edecek bir şeylere ihtiyacınız var. Soslu fıstık, kek, ufak çikolata tarzı şeyler. Bunların listesini yapıp, marketlere gidin. İhtiyacınız olan ürünlerin fiyatlarını not edin. Bu yüzden kimse size bir şey diyemez onu da dert etmeyin. Sonrasında size en uyguna gelen yerden alışverinizi yapabilirsiniz.

Online hizmetleri takip etmek: Günümüzde çoğu işimizi internet üzerinden halletmekteyiz. Market için olmasa bile kozmetik, kıyafet ve hediyelik eşya internetten getiren insan sayısı az değildir. Ciddi bir kozmetik kullanıcısı iseniz ve internette bol vakit harcıyor iseniz oriflame, avon, victoria secret, debenhams gibi dünyaca bilinen markaları internetten rahatça takip edebilirsiniz.

Çok sevdiğiniz bir parfüm indirime girdiği anda sipariş verip getirtebilirsiniz. Aynı şey kıyafet içinde geçerlidir. Çoğu kıyafet mağazada daha pahalı satılırken, internette oldukça makul fiyata satılmaktadır. Güvenilirliği kesinleşmiş ve büyük işler yapan morhipo ve markafoni gibi sitelerin uygulamalarını telefonunuza indirip, herhangi bir anda indirim gördüğünüzde o ürünü sepete ekleyip getirtebilirsiniz.

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

ebay1 - Ebay'dan Nasıl Alışveriş Yapılır? (Rehber)

Ebay’dan Nasıl Alışveriş Yapılır? (Rehber)

Yazı Başlıkları Ebay’dan Nasıl Alışveriş Yapılır?Alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar;Popüler Aramalar Ebay’dan Nasıl Alışveriş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir