Cosmetic-love.com Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yazı Başlıkları

Yurtdışından alışveriş üzerine sizler için paylaşımlarda bulunduğumuz sitemizde bu yazımızda bayan kitlemizin çok hoşuna gidecek olan Kore’den kozmetik alışverişinizde sizlere yardımcı olacak bir platform olan Cosmetic-love.com hakkında çeşitli bilgiler aktaracağız.

Cosmetic-love Ürünler İle İlgili Soru ve Sorunlar

Ürün ne zaman tekrar stoğa girer? 

Çoğu ürün 7 gün sonra yeniden stoğa alınmaktadır. Genellikle ürünlerin stok durumu haftada en az bir kere güncellenmektedir. Yeniden stok süresi ve süreci, şirketin üretim süresine bağlıdır.

Bir ürünün içerdiği maddeler nelerdir?

Ne yazık ki, Kore kozmetik ürünlerinden büyük bir kısmı içerikleri İngilizce olarak etiketlemiyor. Sonuç olarak, İngilizce olarak yazılmış içeriklerin listesini bulmak pek mümkün olmamaktadır. Bununla birlikte, ürünün içeriğine ait listeye ihtiyacınız varsa, lütfen resmi Kore markalarına başvurun.

Bir ürünün üretim tarihi ve son kullanma tarihi nedir? 

Mağazadan alınan tüm ürünlerin (organik, tüm doğal ürünler, vb. Hariç) üretim tarihi bulunduğumuz yılın başından başından. Ürünün açılmasından sonra son kullanma tarihi 1 yıldır. Açılmadıysa, 2 yıla kadar saklayabilir ve daha sonra 1 yıl süreyle kullanabilirsiniz.

Cosmetic-love Nakliye ile İlgili Soru ve Sorunlar

Cosmetic-love.com Siparişim ne zaman gönderilir?

Siparişiniz, ödeme yapıldıktan sonra 1 ila 2 iş günü içerisinde sevk edilecektir. Cuma günü sipariş verirseniz, hafta sonu tatili nedeni ile siparişinizi takip eden ilk iş gününde gönderilecektir.

Türkiye’ye kargo maliyeti nedir?

Nakliye ücreti, ürünün ağırlığına göre hesaplanır. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki kargo detayları sayfasını kontrol edin.

Cosmetic-love.com Kargo teslimatı ne kadar sürüyor?

  • Ekonomi (Küçük Paket Hava Posta) : Yaklaşık 10 – 25 gün (30 iş gününe kadar)
  • Ekspres (EMS Kurye) : Yaklaşık 3 – 5 gün (veya biraz daha fazla)

Birden fazla siparişi birleştirebilir miyim?

Evet, birden fazla sipariş birleştirebilirsiniz. Genellikle aynı gün yapılan siparişler firma tarafından birleştirilerek tek paket halinde gönderilmektedir. Farklı günlerde yapılan (henüz kargoya teslim edilmemiş) siparişleri birleştirmek istiyorsanız, lütfen iletişime geçin;  firma bu siparişleri sizin için manuel olarak birleştirecektir.

Kargo takip bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

Satın alma sırasında, orijinal gönderim bedelinin yanında 2.50 USD tutarındaki kargo takip numarası seçeneğini seçmeniz gerekecek. Takip numaranız, ürününüz kargoya teslim edildikten sonra 12 saat içinde e-postayla size gönderilecektir. Paketiniz “Fulfilled” olarak işaretlendikten sonra 2-3 gün içinde kargonuzu takip edebilirsiniz. Kargo takibi, İngiltere gibi bazı ülkelerde kullanılamayabilir. Amerika Birleşik Devletleri’nde, USPS yalnızca nihai teslimat veya teslimat başarısız olduğunda güncellenecektir. O zamana kadar hiçbir bilgi mevcut değil diyecekler. Rusya ve Kanada’da tamamen takip edilebilmektedir.

Cosmetic-love.com Kargomu/siparişimi nereden takip edebilirim?

Siparişinizi buradan takip edebilirsiniz.

Hangi ödeme seçeneklerini kullanılabilirim?

Ödemeleri (kredi kartı ile ödeme dahil) yalnızca PayPal üzerinden yapabilirsiniz.

Ürünler iade edilebilir mi? 

Evet, sipariş aldığınız andan itibaren 30 gün içinde firmaya iade edebilirsiniz.

Bir ürün iade etmek istiyorum, süreç nasıl gidiyor? 

İade süreci, iade sebebine göre değişiklik göstermektedir.  İade etmek istemenizde ki neden firma kaynaklı hata ise (yanlış renk, yanlış ürün, vb.) teslimat tarihinden itibaren 40 gün içinde talep edildikleri takdirde iade kargo ücreti + tam bir ücret iadesi gerçekleştirilmektedir.

Fikrinizi değiştirdiğinizden veya ürünü beğenmediğiniz için geri göndermek isterseniz, iade kargo ücreti ödemek zorundasınız ve orijinal kargo ücreti ödediğiniz tutardan düşülecek olup tam bir iade yapılacaktır. Geri ödeme veya iadeye hak kazanmak için ürünün yeniden satılabilir koşullarda olması gerektiğini lütfen unutmayın. İade talebini kabul etmeden önce gerektiğinde görsel kanıt içeren fotoğraflar göndermeniz istenebilir.

cosmetic love com hakkinda bilinmesi gerekenler - Cosmetic-love.com Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Kore’den Kozmetik Alışverişi Cosmetic-Love

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

ebay1 - Ebay'dan Nasıl Alışveriş Yapılır? (Rehber)

Ebay’dan Nasıl Alışveriş Yapılır? (Rehber)

Ebay’dan Nasıl Alışveriş Yapılır? Daha güvenli ve sorunsuz ödeme amacıyla Temmuz 2002 de web in …

10 Yorumlar

  1. türkiyeye gelirken gümrüğe yakalanıyor mu?

  2. Kargom 34,000 won gibi bi miktar cikti ama bu ne kadaf bi meblağ bilmiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir