Stres Çarkı İle İlgili En Detaylı Bilgi Rehberi ve İncelemeler

Son dönemde oldukça popüler olan stres çarkı ile ilgili çeşitli bilgilere bu başlık altında yer vereceğiz. Merak ettiğiniz her konunun cevabına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Stres Çarkı Nedir?

Piyasada satılan standart modellerde 3 farklı halkanın üçgen şeklinde birbirine bağlanması ve bu üçgenin ortasında bulunana bilyeler sayesinde döndürülebilmesi işlemini gerçekleştiren araçtır. Stres çarkları çok basit bir yapıya sahiptir ancak çok fazla bir fonksiyona sahip olmasalar da kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

Canınız sıkıldığında elinizde kalem v.b materyaller çevirmenize karşılık olarak üretilmiş olup küçük boyutları sayesinde rahatlıkla cebinizde, çantanızda taşıyabilirsiniz. Elinizde, masa üzerinde ve parmak ucunuz gibi çeşitler yerlerde çevirmeye olanak sağladığı için de kullanıcıların beğenisini toplamıştır.

Stres Çarkı Fiyatları

Piyasada henüz yeni bir ürün olması nedeni ile çok çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Stres çarkı fiyatları her ne kadar değişken olsa da fiyatları aşağı yukarı standarttır. Piyasada 5 TL gibi konik bir rakama da bulabilirsiniz, 50 TL gibi astronomik rakamlarla da karşılaşmanız mümkündür. Yapısı gereği ile çok yüksek fiyatları hak etmemektedir. Piyasa ve ürün şartlarında bence ederi 5-15 TL arası değişmektedir.

Belirttiğim fiyat aralığı ise modellere göre değişkenlik gösterecektir.

En Ucuz Stres Çarkı

Az önce de belirttiğimiz gibi çok çeşitli fiyatlara sahip olsalar da 5 TL‘ye neredeyse her yerde standart modeli bulabilirsiniz.

Aliexpress Stres Çarkı

Aliexpress üzerinde çok çeşitli strest çarkı modellerine ulaşabilirsiniz. Aliexpress stres çarkı fiyatları 1-2$ civarındadır. Hatta adetli alımlarda çok daha uygun fiyatlara da sahip olabilirsiniz. Aliexpress üzerinden alışveriş yaparken üründe herhangi bir gümrük sorunu yaşamazsınız. Güvenli Satıcılardan herhangi birinden alışveriş yaparak ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Stres Çarkı Hızlandırma Yolları

Çarkının belli bir dönüş hızı ve şekli mevcuttur. İnsanlar stres çarklarının daha hızlı dönmesi için çaba harcamaktadır ve çeşitli püf noktaları vardır. Aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

  • Her zaman yatay pozisyonda çevirmeye özen gösterin
  • Stres çarkını döndürürken yatay pozisyonda hareket ettirmemeye çalışın
  • Göbek kısmında bulunana bilye ve rulmanların iyi bir dönüş yapısına sahip olduğuna emin olun
  • Dönüş esnasında zorlandığını düşünüyorsanız göbek kısmını söküp biraz makina yağı damlatın

Strest Çarkı Nerede Satılır?

Günümüzde bu kadar popüler olmuş alan bir ürün elbette artık her yerde karşımıza çıkabiliyor. Sizlere satışa sunulan çeşitli yerlerin listesini yaptık.

  • Aliexpress v.b yurtdışı alışveriş siteleri
  • Hepsiburada, GittiGidiyor v.b yerel alışveriş siteleri
  • Marketler
  • Kırtasiyeler
  • İşlek yerlerdeki işportacılar

Strest Çarkı Satın Al

Bu ürünü daha ucuza nasıl alabileceğinize dair birkaç link paylaşıyoruz. Modelleri inceleyebilir, en çok hoşunuza giden ürünü gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Satın Al

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

ebay1 - Ebay'dan Nasıl Alışveriş Yapılır? (Rehber)

Ebay’dan Nasıl Alışveriş Yapılır? (Rehber)

Ebay’dan Nasıl Alışveriş Yapılır? Daha güvenli ve sorunsuz ödeme amacıyla Temmuz 2002 de web in …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir