Shein (Sheinside) Ürün İadesi Hakkında Bilgilendirme

Yazı Başlıkları

shein sheinside urun iadesi hakkinda zahiridunyanet - Shein (Sheinside) Ürün İadesi Hakkında Bilgilendirme
Sheinside

Sheinside yani yeni ismi ile Shein, modayı oldukça yakından takip eden ve dünya çapında hizmet veren bir e-ticaret firmasıdır. Fiyat avantajı ve ürün çeşitliliği kapsamında oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan firma, müşteri odaklı çalışması ile birlikte 2008 yılından bu yana oldukça iyi bir yol katetmiştir.

Shein (Sheinside) Ürün İadesi

Eğer Sheinside üzerinden aldığınız üründen memnun değilseniz, aldığınız ürün sizi memnun etmediyse endişe etmenize gerek yok. Beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.

Teslim aldığınız ürünleri 30 gün içerisinde sebep belirtmeksizin iade etme hakkına sahipsiniz. Ama iade edilen ürünlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde kargonuz Sheinside tarafından kabul edilmeden geri gönderilebilir, bu zaman zaman kaybına neden olacaktır. Ürün iade etmeden önce bu kısmı atlamamakta fayda var. İadesini talep ettiğiniz ürünü dilerseniz değiştirebilir, dilerseniz de ücret iadesi talep edebilirsiniz. Ücret iadesi taleplerinizde ödemiş olduğunuz ücret yaklaşık 3-15 iş günü içerisinde Sheinside üzerinden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartınıza iade edilecektir.

Ürünlerin iadesini yaparken; paketi, ambalajı, etiketi gibi materyallerin zarar görmediğinden emin olmanız gerekmektedir. İade ettiğiniz ürünlerin farklı bir kişi tarafından alınabilir yani ürünün tekrar satışa sunulması için herhangi bir sorun teşkil etmemesi gerekmektedir. Aksi durumda ne yazık ki iade talebiniz olumsuz sonuçlanacak olup ürününüz olduğu şekilde tarafınıza iade edilecektir. Bu ve bunun gibi sorunlar ile karşı karşıya gelmemek adına ürünü paketine zarar vermemeye özen gösterin.

Ürünü iade ettiğinizde, ürününüz incelenecek ve kontrol birimi tarafından iade onayı verilecektir. İade prosedürlerine uygun olmayan koşullarda ki ürünler ne yazık ki yetkililer tarafından onaylanmayacaktır.

İadesi mümkün olmayan ürünler;
Tayt, takı, mayo, iç çamaşırı ve (ayakkabı hariç) aksesuarlar iade veya değişim için izin verilmez. İç çamaşır v.b ürünler vücudunuz ile doğrudan temas halinde olduğundan sağlık açısından herhangi bir sorun yaşanmaması adına ne yazık ki bu ve benzeri kategorideki ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir. Bu kapsamda iç çamaşır ve benzeri ürünleri sipariş ederken doğru seçim ve iyi karar verme konusunda titiz olmanızı tavsiye ederim.

Kırık / Bozuk Ürünler Hakkında Bilgilendirme

Teslim aldığınız ürün/ürünler herhangi bir hasara ya da arızaya sahip ise bu ürünün/ürünlerin resimlerini çekip sorunu açıklayan kısa bir yazı hazırlamanız ve bu yazıyı destek talebi açarak iletmeniz yeterli olacaktır. Kısa bir süre içerisinde yaşamış olduğunuz soruna karşılık sizlere destek olunacaktır. Verilecek onaya istinaden yeni ürün gönderimi ya da ücret iadesi gibi seçenekler ile yaşamış olduğunuz soruna çözüm sağlanacaktır.

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

aliexpress alisveris rehberi zahiridunya net 310x165 - Stres Çarkı İle İlgili En Detaylı Bilgi Rehberi ve İncelemeler

Stres Çarkı İle İlgili En Detaylı Bilgi Rehberi ve İncelemeler

Son dönemde oldukça popüler olan stres çarkı ile ilgili çeşitli bilgilere bu başlık altında yer …

8 Yorumlar

  1. Merhaba bugün 1300 TL lik bir sipariş verdim fakat miktarın yüksek olmasından dolayı gümrüğe takılacağını öğrendim tesadüf. Şimdi siparişim daha yola çıkmadan nasıl iptal edilebilir.

  2. Merhaba aramex kargo şirketi ürünün göndericiye geri verildiğini söylüyor ama shein de ürünüm iptal olmamış şekilde dıruyor zaten bayadır aramex sitesinde çıkış tesisinde gecikme diyordu

  3. Herhangi bir kargo şirketi getirmedi nereden ve nereye iade ediyoruz?

  4. kargom gonderıldı dıyor ama 1 ayı gectı hala gelmedı nerden ulasacagız sıze bu nasıl ıs anlamadım

  5. Sparişim den haber alamaıyorum tel no yok ulasmıyorum kac gün oldu halen kargolanmadı lütfen dönüs yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir