Fragmental 3D Lite 3 Boyutlu Tetris Oyunu

Gün geçtikçe iOS uygulama geliştiricileri arttığı gibi, geliştirilen uygulama sayısı da git gide artıyor. İstisnasız en çok ilgi gören uygulamalar da oyun kategorisinden oluyor.

Atari-tetris zamanlarından, renksiz cep telefonlarına, renkli ekranlardan tabletlere gelinceye kadar vazgeçemediğimiz, modası geçmeyen oyunların başında tetris geliyor. Kimi zaman can sıkıntısında, kimi zaman yolda geçen zamanı değerlendirmeye birebir tetris. Fragmental, alışılmışlığın dışına çıkarak 3d tetrisi oluşturmuş. Açıkcası App store da ilk kez görüyorum, ki ilgimi de çekti.

fragmental fm3d lite 1 - Fragmental 3D Lite 3 Boyutlu Tetris OyunuSırayla taşlar dökülüyor ve istediğiniz bölgelere yerleştirerek yok etmeye çalışıyorsunuz. Fragmental 3D Lite – 3 Boyutlu Tetris Oyununda hem taşları istediğiniz gibi yönlendirebiliyorsunuz, hem de çevirebiliyorsunuz.

fragmental m3d lite 2 - Fragmental 3D Lite 3 Boyutlu Tetris Oyunu

Fragmental 3D Lite – 3 Boyutlu Tetris Oyunu bir çok oyun gibi game center uyumlu. Yeni oyuna başlamadan game center profilinize giriş yapıyor. Ve ardından oyuna giriş yapabiliyorsunuz.

fragmental fm3d lite 4 - Fragmental 3D Lite 3 Boyutlu Tetris Oyunu fragmental fm3d lite 3 - Fragmental 3D Lite 3 Boyutlu Tetris Oyunu

Fragmental 3D Lite – 3 Boyutlu Tetris Oyununda taşları yerleştirip, yok ettiğiniz sıralar için puan kazanıyorsunuz. Oyunda belirli bir süre var ve bu süre dolmadan istenilen puanı elde etmeniz gerekiyor. Aksi halde game over oluyorsunuz.

fragmental fm3d lite 5 - Fragmental 3D Lite 3 Boyutlu Tetris Oyunu fragmental fm3d lite 6 - Fragmental 3D Lite 3 Boyutlu Tetris Oyunu

Oyun bittikten sonra oyun süresi ve hangi level de olduğunuzu gösteren bir ekran geliyor. Aynı zamanda son kazanılan skorlar da görüntülenebiliyor. Hem kendi cihazınızda, hem de oyunu oynayan tüm oyuncuların skorlarını görüntüleyebiliyorsunuz. Fragmental 3D Lite – 3 Boyutlu Tetris Oyunu her anlamda oyunsever iOS kullanıcılarının ilgisini görecektir.

Hakkında emre

www.zahiridunya.net

Bunları da okuyun

app store logo 225x125 - iOS Uygulama Geliştirme Eğitimi

iOS Uygulama Geliştirme Eğitimi

Mobil Uygulamalara Genel Bakış Akıllı telefon sektörü gün geçtikçe daha da geliştirilip talep gören bir …

Bir Yorum

  1. Tetris oyunları arasında popüler bir oyun. Çok başarılı. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir