Anasayfa » Teknoloji » Android Oyunlarından Para Kazanılır Mı?

Android Oyunlarından Para Kazanılır Mı?

Android Oyunlarından Para Kazanılır Mı?

Gelişen ve değişen dünyamızda herkesin hayalidir İnternet’ten para kazanmak. Özellikle evde, bilgisayar başında oturanların ayrı bir tutkusudur. Artık her 10 kişiden 9’unun elinden düşürmediği akıllı telefonların birer para kaynağı olduğunu biliyor muydunuz? Nasıl oluyor da akıllı telefonlarımız birer para kaynağı? Nasıl Android’den para kazanabiliriz?

Android’den Para Kazanmanın onlarca yolu var. Buna sonra değineceğiz. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Android işletim sistemi başlı başına bir dünya. 2016’nın ikinci çeyreğinde açıklanan verilerle dünya üzerinde Android Kullanım Oranı %65,5 olarak açıklanmıştır. Yani para kazanmak için oldukça uygun ve yağlı bir kapı.

Android’den Para Kazanılır mı?

Bu sorunun cevabına gayet rahat biçimde evet diyebiliriz. İzle ve Kazan, Yükle ve Kazan, Konuş ve Kazan gibi onlarca farklı servis mevcut. Bunların yanında en çok rağbet gören bir yöntemi sizlerle paylaşacağız: Android Oyunlarından Para Kazanma

Android Oyunlarından Para Kazanılır mı?

 Android oyunlarından para kazanmanın en kabul gören 2 yolu vardır.

 – Oyunu ücretli olarak Google Play Store‘a eklemek.

 – Oyunu ücretsiz olarak sunarak uygulamanın muhtelif yerlerine reklam eklemek.

Bu iki yöntem en fazla rağbet gören iki yöntemdir. Yapımcılar genelde alttaki seçeneği seçerek para kazanırlar. Bunun en büyük etkeni ise ücretli satılan oyunlara reklam yerleştirilmemesidir. Oyun korsan yayımcılar tarafından kırılıp ücretsiz olarak .apk(Android Package = Android Paketi) uzantılı paylaşırlar.

Ben de Android Oyunu Yapabilir Miyim?

Elinde imkanı(bilgisayar, İnternet bağlantısı ve benzeri diğer materyaller) olan ve bu işe meraklı herkes yapabilir. Bunun için tavsiye edilen bir program Unity3D‘dir. Android markette çoğu popüler oyun Unity3D ile yapılmıştır ancak Unity3D ile oyun tam anlamıyla yapılmaz. Bunların yanında C#, JavaScript, Photoshop gibi konular hakkında da bilgi sahibi olmanız gerek.

Genel hatları ile ele alırsak Android üzerinden, gerek oyun yaparak, gerek uygulama yaparak para kazanabilirsiniz. Bu işin meraklısı olan herkes para kazanabilir. İlla ki para kazanmak için belli bir bilgiye ve tecrübeye sahip olmanız gerekmemektedir. Siz yeter ki isteyin, gerisi gelir.

 

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

turksat 2a uydu kanal listesi 310x165 - Türksat 2A Güncel Uydu Kanal Listesi

Türksat 2A Güncel Uydu Kanal Listesi

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR FEC V-PID A-PID Tip Şifre AKSARAY ART 12130 V – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.