Çekmeköy Anaokulu’nda Donanımlı Eğitim

Yazı Başlıkları

Eğitim, insanların günümüz dünyasında en çok önem verdikleri hususların başında gelmektedir. İyi bir eğitim temeli ile tüm eğitim kademelerinde başarı ile geçmenin hassasiyetlerinin farkındalığı ekseninde hareket eden Çekmeköy anaokulu içinde her öğrencinin kusursuz bir eğitim temeli ile donanım kazanması sağlanır.

Eğitim öğretim sürecinin ilk aşaması olan anaokulları her açıdan büyük önem taşıyor. Nitekim minik çocukların okula karşı sevgi beslemesi, okula alışması, merak araştırma ve oyun isteklerinin en iyi derecede karşılanarak okula pozitif bir gözle bakmaları en iyi biçimde sağlanır.

Çekmeköy Anaokulunun Fiziksel Yapısı ve Olanakları

Okullarda öğrencileri en çok çeken ve öğrencilerin okula bağlanarak, okula gitme isteği duymasında etkili olan faktörlerin başında anaokulu veya okul fark etmeksizin fiziksel yapı ve görünümün büyük önemi bulunur. İşte bu önemli faktör eksenin Çekmeköy anaokulu her açıdan dış ve iç fiziksel yapı itibariyle kusursuzca kurulmuştur.

Anaokulumuzun dış fiziki yapısına genel olarak baktığınız zaman geniş ve büyük olmakla beraber, öğrenci ve velileri çekmekte olan görsel boyama ve resimlendirmeler ile süslenmiştir. Oyun bahçeleri tamamen yeşillik ve oyun parkında olması gereken her materyali bulundurmaktadır. Anaokulumuzun iç fiziksel yapısına ve sınıflarında da her şey öğrenci düşünülerek tasarlanmıştır.

Geniş ve rahat sınıflarımızın tamamında öğrenciler için ayrı ayrı dolaplar, oyuncaklar ve oyun malzemeleri bulundurulur. Havadar olan sınıflarımızın tamamında rutin temizlik zamanında yapılırken, kullanılan lavabo ve diğer okul ortamında da hijyene önem verilmektedir. Aynı şekilde Çekmeköy anaokulunda alınan tüm mobilyalarda da öğrencinin rahat etmesi düşünülmüştür.

ingilizce - Çekmeköy Anaokulu'nda Donanımlı Eğitim

Öğretmen Kadrosu

Anaokulumuzun tüm öğretmenleri şefkatli, özverili sevecen ve alanlarında tecrübeli, tecrübelerini tasdikleyecek tüm belgelere sahip öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenlerimiz öğrencilerinin başkasının özgürlüğünü kısıtlamadan özgür bir şekilde araştırma, keşfetme ve bilginin peşinden koşmalarını sağlamaya yönelik yönlendirmelerde bulunmaktadır.

Öğrenci psikolojisinde mahirlermiş öğretmenlerimiz, öğrencilerinin okulu sevme, eğitime merak duyma ve bu eksende ilkokula doğru bir çizgide hazırlanma konularında eğitim vermektedirler. Bu eğitim tarzı ve kazandırılan sağlam eğitim temeli ile Çekmeköy anaokulu içinden ilkokula giden her öğrencinin okul sürecine iyi bir başlangıç yapması sağlanır.

Anaokulumuz güvenlik açısından korunaklı olmakla beraber, ulaşım açısından da her açıdan, anaokulumuzun anlaşmalı olduğu konforlu servisler ile zorluk yaşamadan kolaylıkla kurumumuza ulaşabilmekteler.

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

869dc00389b430a83fbaba42b64fc031 310x165 - Türkiye Genelinde Satılık Ev Ve Oranları

Türkiye Genelinde Satılık Ev Ve Oranları

İlan sayfalarına bir göz atıldığı zaman görünecek olan tablo sahibinden ve emlakçıdan olarak satılık ev …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir