Opet Otobil Nedir, Nasıl Kullanılır?

OPET OTOBİL NEDİR?

Müşterilerin araçtan inmeden nakit yada kredi kartı kullanmasını gerektirmeyen otobil anahtarlık ile opet akaryakıt istasyonlarından, akaryakıt almayı sağlayan ve dolum bilgilerini elektronik ortamda müşterilerine ulaştıran bir hizmettir. Otobilim, radyo frekans teknolojisi kullanarak iletişim kuran bir ödeme sistemidir. Anahtarlık içindeki chip ile pompadaki antenin haberleşmesi ile sistem aktif hale gelir. Tüm iletişim elektronik ve güvenli bir ortamda kodlanarak yapılır. Opet otobili şahsi olarak veya şirket araçlarınız araç sayısı gözetmeksizin  kullanabilirsiniz.

OPET OTOBİL ANAHTARLIK NASIL ALINIR?

Opet otobili  şahsi araçlarınız veya şirket aracınız için kullanacaksanız eğer, evranlarınızı hazırlayıp opet otobil sözleşmesini imzalamalısınız. Otobil fatura sistemi için anlaşmalı olduğu bankalardan otomatik ödeme talimatı verip (dbs) sistemi açtırmalısınız. Taşıt tanıma ünitelerinizin montajını ise yetkili servislerimizde yaptırmalısınız. Artık opet otobil anahtarlığına sahipsiniz.

OPET OTOBİLİ NEDEN KULLANMALIYIM?

  • Tüketim miktarınıza göre size özel imkanlar sunup indirimli yakıt almanızı sağlıyor.
  • Otobil ile hızlı ve kolay ödeme sağlandığı için araçlarınızdan inmeden,  yakıt fişi beklemeden aynı zamanda da zamandan tasarruf etmiş olursunuz.
  • Yakıt cinsi sisteme girilen bilgilerinize göre sizi yanlış yakıt alımından kurtarır.
  • Opet otobil elektronik ortamda size kullandığınızın yakıtın miktarını gösterir. Bu sayede kullandığınız yakıt miktarını kontrol edebilir, isterseniz limitlendirebilir ve raporlayabilirsiniz.
  • Ayda 2 kez kesilen fişleriniz sayesinde istasyonlarda fiş toplamanıza gerek kalmaz.
  • Sizin isteğinize göre anında akayatır alımıyla ilgili sms bilgilendirmesi yapılır.

Opet otobilin dezavantajı ise her opet akaryakıt istasyonu otobil anahtarlık hizmeti vermemektedir. Bunun için ise Size en yakın olan OPET Otobil istasyonunu öğrenmek için Hızlı İstasyon Arama sayfasında veya 444 67 38 nolu çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

https://opetotobilci.com/

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

869dc00389b430a83fbaba42b64fc031 310x165 - Türkiye Genelinde Satılık Ev Ve Oranları

Türkiye Genelinde Satılık Ev Ve Oranları

İlan sayfalarına bir göz atıldığı zaman görünecek olan tablo sahibinden ve emlakçıdan olarak satılık ev …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir