Aliexpress’ten Bayan Çantası Alma Rehberi

en 300x250 - Aliexpress'ten Bayan Çantası Alma Rehberi

Yüz binlerce ürünü bünyesinde bulunduran Aliexpress‘te özellikle bayan kullanıcılar tarafından en çok ilgi gören kategorilerden birisi de bayan çanta. Fiyat ve kalite endeksinde oldukça iyi bir izlenim yaratan, Türkiye piyasasında bulamayacağınız model ve fiyatlarda bayan çantalarını Aliexpress‘te bulmanız mümkün!

Aliexpress’ üzerinden bayan çantası alırken bazı noktalardan aklınıza takılan sorular elbette olabilir. İsterseniz gelin aklınıza takılması muhtemel soruları beraber cevaplayalım.

Aliexpress’te Bayan Çantaları Orjinal mi?

Belli markaların ürünlerini araştırıyor iseniz, fiyat ve ürün özelliklerini iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Eğer x marka ürün Türkiye’de 500 TL, Aliexpress’te ise sadece 5$ ise bir durup düşünmekte fayda var. Evet Aliexpress Türkiye’ye göre oldukça uygun ürünler satıyor ancak bir ürünün bedelinin minimum/maksimum değerleri vardır. Eğer ciddi anlamda düşük bir fiyata sahip ise ürünün orjinalliği tekrar tekrar sorgulanmaktadır.

Aliexpress’te eğer çok ucuz bir ürüne denk geldiyseniz önce ürün açıklamasını inceleyin. Satıcılar ürünün orjinal mi yoksa sahte mi olduğunu ürün açıklamalarında zaten belirtiyor.

Aliexpress’te Bayan Çantaları Kaliteli mi?

Ürünler orjinal mi sorusunu cevaplarken aslında bu sorunun da cevabını verdiğimi düşünüyorum. Bir ürünün fiyatı, o ürünün kalitesi ile birebir doğru orantılıdır. 1.sınıf deri bir çantanın 5$ gibi bir rakama satılıyor olması elbette mümkün değildir.  Bu kapsamda ürün fiyatı ve ürün özelliklerini yine iyi analiz ederek kendi değerlendirmemizi yapmamız gerekmektedir.

Üründe kullanılan kumaş türü, deri ise gerçek deri mi yoksa suni deri mi, resimde büyük görünse de ürün açıklamasında ki ürün boyutları, ama üretim malzemesi gibi birçok merak edilen detaya detaylı ürün açıklamalarından ulaşmanız mümkün.

Doğru ürünü almak tamamen sizin elinizdedir. Eğer siz yukarıda belirttiğimiz ürünün temel özellik bilgisine sahip iseniz alacağınız ürünü zaten bilerek almış olursunuz. Bu sayede ürünü teslim aldığınızda herhangi bir hayal kırıklığına uğramazsınız.

Aliexpress’te Bayan Çantaları Ne Kadar Sürede Gelir?

Aliexpress üzerinden bayan çantası aldığınız zaman ürününüzün kargolama şekli ürün fiyatının hemen altında görünmektedir. Eğer ücretsiz bir kargo ile ürünü satın alıyorsanız ortalama 15-60 gün arasında teslimat sağlanacaktır. Eğer  ürün hemen elinize ulaşsın isterseniz alternatif kargo yöntemlerini kullanarak belli kargo ücretleri ile çok kısa zaman içerisinde ürününüze kavuşabilirsiniz.

en 468x60 - Aliexpress'ten Bayan Çantası Alma Rehberi

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

aliexpress alisveris rehberi zahiridunya net 310x165 - Aliexpress Üzerinden Yılbaşı Süsleri Siparişi

Aliexpress Üzerinden Yılbaşı Süsleri Siparişi

“Aliexpress yılbaşı indirimleri ne zaman?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Aliexpress yılbaşı kampanyaları her yıl olduğu …

Bir Yorum

  1. Marka Tescil Danışmanlığı

    ali express’den çanta alırken okunması gereken bir yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir