Aliexpress İndirim Kuponu Kazanma (Güncel)

Yurtdışı üzerinden alışveriş konusunda oldukça geniş bir kitleye hitap eden Aliexpress, sürekli olarak indirim kuponları dağıtarak kullanıcılara kolaylıklar sağlamaktadır. Bu yazımızda Aliexpress indirim kuponu nasıl alınır onu göreceğiz.

Aşağıda sizler için hazırlanan Aliexpress İndirim Kuponu rehberini inceleyerek sizlere uygun olan yöntemi kullanabilirsiniz.

Yeni Üyelik Oluşturma ve İndirim Kuponu

Her alışveriş sitesinde olduğu gibi öncelikli hedef yeni üyedir. Bu noktada Aliexpress’te alt limitsiz indirim kodunu yeni üyelere çok sık vermektedir. Eğer indirim koduna erişebilmek ve Aliexpress üzerinden uygun ürünleri indirim kodu ile almak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak yeni bir üyelik oluşturun.

Aliexpress İndirim Kuponu Kazan ve Alışveriş Yap!

Not : Önemli olan kısım yeni bir üyelik oluşturulmasıdır. Eğer ilgili bağlantı üzerinden üyelik oluşturmadan mevcut üyelik ile alışveriş yapmak isterseniz düşük kupon alabilirsiniz.

Yeni üyelik oluşturarak sipariş veren kullanıcıların kupon kazanabilmesi için şartlar;

  • Tanım gereği, “YENİ KULLANICILAR” AliExpress.com’da hiç sipariş vermemiş olan kayıtlı kullanıcılardır.
  • Her yeni kullanıcı, yalnızca bir adet Yeni Kullanıcı Kuponu alabilir. Kuponu, Yeni Kullanıcı kayıt sayfası, Yeni Kullanıcı Bölgesi, ürün bilgi sayfaları vb. yerlerden alabilirsiniz.
  • Yeni Kullanıcı Kuponu kullanım tarihinden itibaren 5 gün geçerlidir.
  • Yeni Kullanıcı Kuponu AliExpress masaüstü sürümünde, mobil sitede ve uygulamada kullanılabilir.

Yukarıda belirtilen şartları yerine getirmeniz durumunda ilgili bağlantı üzerinden kupon kazanabilirsiniz.

Mevcut Üyelikler İçin İndirim Kuponu

Halihazırda Aliexpress üyeliğiniz var ise sizler için de kolay bir yöntem mevcut. Aliexpress indirim koduna ulaşabilmek için aşağıdaki bağlantı aracılığı ile hesabınıza erişim sağlayarak mevcut indirim kuponlarına ulaşabilirsiniz.

Aliexpress İndirim Kuponu – Mevcut Üyeler İçin

Not : Daha yüksek tutarlı aliexpress indirim kuponlarına sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayarak yeni üyelik oluşturmanızı öneririz .

Aliexpress Kampanya Dönemleri

Aliexpress sürekli olarak senenin belli dönemlerinde kısa süreli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar dahilinde dünya üzerinde binlerce farklı kuponlar dağıtılmakta ve aliexpress üzerinden indirimli alışveriş yapmak isteyen kullanıcıların alışveriş yapmasına yardımcı olunmaktadır.

Sizlerde web sitemizi takip ederek aliexpress kampanyalarından erkenden haberdar olabilir, güncel aliexpress indirim kodlarına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

AliExpress Bedava Ürün Çekilişleri ve Katılım Rehberi

 

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

aliexpress alisveris rehberi zahiridunya net 310x165 - Aliexpress Üzerinden Bebek Kıyafetleri Alışverişi

Aliexpress Üzerinden Bebek Kıyafetleri Alışverişi

Aliexpress’ten bebek ürünleri alan ya da almak isteyen pek çok anne baba olabilir. Farklı kategorilerde …

2 Yorumlar

  1. Aliexpres de ki hesabım dan adres bilgilerime ulaşamıyorum aradım günlerce bulamadım adres bilgilerimi değiştiremediğim için de sipariş de veremiyorum , bu konu da bilgi verirseniz çok memnun olurum, tşkAli Özcan

  2. merhaba..ali expresse ilk kez sipariş verdim 6 farklı satıcıdan.. ilk 5 günde,5 tanesi sipariş onayi verdi.1 tanesi yarin verecegini soyluor fakat bugün 10.gun ve ekranda ‘satıcı siparişi onaylamazsa sipariş otomatik olarak iptal edilir’ yazısı var satin almayi yaptigimdan beri..yani satıcı mağazayı inceledim,cok güvenilir görünüyor aslinda ama sipariş yarina kadar otomatik iptal olmuş olacak ve olmadan benim bi şey yapmam gerekir mi.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir