Aliexpress’ten Alınabilecek En İlginç Ürünler

Pek çok kişi Aliexpress tavsiye ürünler ve Aliexpress’ten alınabilecek ürünlerden bahsediyor. Oldukça fazla ürün yelpazesine sahip olan bu e-ticaret sitesinde birbirinden ilginç ürünleri bulabileceğinizi de biliyor musunuz? İlginizi çekeceğini düşündüğümüz Aliexpress’ten alınabilecek ilginç ürünleri sizin için inceledik:

Aliexpress Kitap Okuma Işığı

Kitap okumayı sevenler için son derece işlevsel olabileceğini düşündüğümüz ürünlerden biri kitap okuma gözlüğü. Aliexpress kitap okuma gözlüğü ve kitap okuma ışıkları oldukça fazla çeşit içeriyor. Özellikle karanlık ortamlarda ya da geceleri rahatlıkla, kimseyi rahatsız etmeden bu ışık sayesinde kitap okuyabilirsiniz. Led ışıklı kitap okuma gözlükleri, masaya takılan lambalar ya da kitaba takılan lambalar arasında ihtiyacınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz. Fiyatların da  0.10 dolar gibi uygun bir aralıktan başladığını söyleyebiliriz.

http://s.click.aliexpress.com/e/cib3zjJ2 adresinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

en 468x60 - Aliexpress’ten Alınabilecek En İlginç Ürünler

Yumuşak Kedi Tırnağı

Evcil hayvan sahiplerinin ilgisini çekecek farklı ürünlerden biri. Evet, kedinizin sizi tırmalamasını istemiyorsanız bu yumuşak tırnaklardan satın alabilirsiniz. Pek çok farklı rengi bulunan bu ürünün farklı boyutları da mevcuttur. Görünüm olarak da farklı ve hoş olabileceğini düşünüyoruz. Silikon malzemeden üretilen bu tırnakların bazıları gece karanlıkta parlıyor.

Pek çok sipariş alan ve çoğunlukla olumlu müşteri yorumlarının bulunduğu bir satıcıdan inceleyebilirsiniz;

http://s.click.aliexpress.com/e/beRRgUZE

Kendi Kendini Karıştıran Kupa

Paslanmaz çelikten üretilen bu kupa kahvenizi, sütünüzü, çay ve şekerinizi kendisi karıştırıyor. Ofis ortamında kullanımı havalı olabilir, peki sizce? Pille çalışan kupanın farklı renk seçenekleri mevcuttur. İçeceğinizi içerisine koyduktan sonra düğmesine basın ve karışsın! Çok gerekli olmasa da oldukça farklı bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

En çok sipariş edilen ve olumlu geri bildirimlerin bulunduğu elektrikli kupalardan biri;

http://s.click.aliexpress.com/e/0fXhU64

Sensörlü Klozet Işığı

Hem farklı hem de işinize yarayacağını düşündüğümüz bir ürün daha; klozet lambası! Karanlıkta ve insan hareketlerine duyarlı olan bu led ışık, pille çalışıyor. Doğrusu oldukça ilginç ve farklı! Farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Evde farkı ürünler kullanmayı sevenlerin incelemesi gereken aliexpress ürünlerinden biri!

İncelemek isterseniz;

http://s.click.aliexpress.com/e/cMuCPCoo

en 468x60 - Aliexpress’ten Alınabilecek En İlginç Ürünler

Sakal Şekillendirici Tarak

Erkeklerin ilgisini çekebilecek ürünlerden biri de sakal şekillendirici tarak! Evde kendi sakalınıza istediğiniz şekli vermeniz için tasarlanmış olan bu tarak, kullanımı pratik ve işlevsel bir ürün gibi görünüyor. Dış görünümüne önem veren ve sakallarından vazgeçemeyenler için ideal bir ürün olabilir. Fiyatı da uygun olduğu için kullanımının pratik olup olmayacağını görmek için deneyimleyebilirsiniz.

Hem uygun fiyatlı hem de olumlu yorumlar alan sakal taraklarından biri;

http://s.click.aliexpress.com/e/byPUpcQ8

Popüler Aramalar

  • aliexpress de değişik ürünler

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

aliexpress alisveris rehberi zahiridunya net 310x165 - Aliexpress Üzerinden Bebek Kıyafetleri Alışverişi

Aliexpress Üzerinden Bebek Kıyafetleri Alışverişi

Aliexpress’ten bebek ürünleri alan ya da almak isteyen pek çok anne baba olabilir. Farklı kategorilerde …

Bir Yorum

  1. paylaşım için teşekkürler baya ilginç ürrünler varmış deneyeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir