Anasayfa » Alışveriş » Aliexpress » Aliexpress Paypal İle Ödeme Kabul Ediyor mu?

Aliexpress Paypal İle Ödeme Kabul Ediyor mu?

Aliexpress Paypal İle Ödeme Nasıl Yapılır?Dünyanın en büyük alıcı ile satıcıyı tek bir platformda buluşturan alışveriş sitelerinden biri olan Aliexpress i bilmeyen yoktur sanırım. Büyüklüğünün ve popülerliğinin etkisi ile kullanıcılara sağladığı faydaları da asla tartışılmaz elbette. Bu noktada ise Aliexpress Paypal ile ödeme kabul ediyor mu? soruları zihinlerde belirmeye başlıyor.

Yüz binlerce ürünün yanında bu ürünleri en sağlıklı, en sorunsuz ve en hızlı şekilde satın almanızı ve keyifle kullanmanızı sağlayan birçok görünen ve görünmeyen sistemleri mevcut. Elbette bunların en başında kredi kartı ödemeleri geliyor akla.

İnsanların internet üzerinden alışveriş yapmadan önce en çok kafasına takılan nokta ne yazık ki kredi kartı ile online alışveriş konusu. İnternette binlerce güvenli-güvensiz alışveriş sitesinin olması ve medyada kredi kartı dolandırıcılığı ile ilgili birçok haber başlıkları yer alması insanları bu konuda ne yazık ki bir adım geri atmalarını sağlıyor. Ancak şöyle bir gerçek var ki, Aliexpress gibi kendini dünyaya kanıtlamış bir alışveriş platformundan gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabileceğidir.

İnsanlar internet üzerinden alışveriş yapmadan önce kredi kartı kullanmak yerine Aliexpress Paypal kullanmayı tercih ediyor. Peki bu çok tercih edilen Paypal nedir?

Paypal Nedir ve Paypal Nasıl Kullanılır?

Paypal, öncelikle bir mail hesabınız ile hesap oluşturarak ve bu hesabınıza kullanmakta olduğunuz kredi kartlarınızı ekleyerek Paypal ödemesi kabul eden alışveriş sitelerinde kredi kartı bilgilerinizi girmeden sadece Paypal kullanıcı adı ve şifrenizi girerek ödemenizi tamamlayabileceğiniz bir ödeme platformudur. Sanal ortamda kredi kartı gibi özel bilgilerin paylaşılması konusunda insanlar titiz davrandığından dolayı genellikle Paypal kullanımını tercih ediyorlar.

Aliexpress Paypal İle Ödeme Kabul Ediyor mu?

Dünyada kabul gören en büyük alışveriş platformu olan Aliexpress ne yazık ki Paypal ödemelerini kabul etmemektedir. Bünyesinde çeşitli ödeme yöntemlerini kullanıcılara sunmasına rağmen Paypal sistemini kullanmamaktadır. Paypal kullanmamasına karşılık kendi geliştirdikleri Paypal benzeri bir sistemi kullanıcılara sunamktadır. Bu sistemin adı da AliPay. Aliexpress üzerinden alışveriş yaparken Aliexpress Paypal yerine Alipay kullanabilirsiniz. Alipay, tamamen Aliexpress firmasına ait olmakla birlikte güven konusunda da Paypal kadar iyidir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

en 468x60 - Aliexpress Paypal İle Ödeme Kabul Ediyor mu?

Popüler Aramalar

  • aliexpress paypal
  • aliexpress paypal ile ödeme
  • paypal aliexpress
  • paypal aliexpress kullanan
  • aliexpress paypal nedir
  • paypal ödemesini aliexpress den iptali
  • aliexpress paypal geçiyor mu

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

aliexpress alisveris rehberi zahiridunya net 310x165 - Aliexpress Üzerinden Yılbaşı Süsleri Siparişi

Aliexpress Üzerinden Yılbaşı Süsleri Siparişi

Yazı Başlıkları Aliexpress Yılbaşı SüsleriAliexpress Yılbaşı AğacıAliexpress Yılbaşı IşığıAliexpress Yılbaşı Alışverişinde Nelere Dikkat Etmelisiniz? “Aliexpress …

3 Yorumlar

  1. Adres yanlıs falan dıyor benım adresım dogru ne yapcam 2ürün siparis verdim nasıl olcak pekı

  2. Merhaba aliexpresten alışveriş yaptım fakat 2 tl eksik ödeme yolladım .şimdi işlemi ne iptal edebiliyorum nede üstüne 2 tl ekleyebiliyoruk ne yapmam lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.