Anasayfa » Genel » Maltepe Konutlarda Yatırım Fırsatları

Maltepe Konutlarda Yatırım Fırsatları

Barınma gereksinimi insanın temel ihtiyaçlarından biridir. Tıpkı beslenme ve güvenlik ihtiyacı gibi. İnsanlar kendilerini güvende hissetmek için temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik eylemlerde bulunurlar. Kendini güvende hissedeceği bir evde yaşamak her insanın ihtiyacı ve hakkıdır da. İnsanlar iş yaşamları boyunca elde ettikleri birikimleri ev satın alma konusunda değerlendirmektedirler. Barınma konusunda sorunlarını aşmış kişiler kendilerini daha güvende hissedeceklerdir. Özellikle İstanbul gibi şehirlerde konut problemi daha gözle görülür bir hal almaktadır. Şehrin sürekli artan kalabalık nüfusu birtakım sorunları açığa çıkarmaktadır. Farklı bir şehirde aynı fiyata daha uygun ve geniş bir alanda yaşama şansı olsa da İstanbul daima bir cazibe merkezi olmuştur.

8 compressor - Maltepe Konutlarda Yatırım Fırsatları

İstanbul hem tarihiyle hem de doğal güzelliğiyle dünyanın ende gelen şehirlerinden biridir. Dünya tarihinde en fazla iz bırakmış şehirlerden biridir, önemli devletlere başkent olmuştur. Tüm bu özellikleri İstanbul’a gelen yabancı turist sayısına yansımaktadır. Şehrin bu kalabalık hali insanları çoğunlukla strese sokmaktadır. Ancak İstanbul’da yaşanası yerler vardır. Anadolu Yakası için Maltepe bu anlamda iyi bir seçenektir. Maltepe yatırımlık lüks daire projeleriyle türlü fırsatlar sunmaktadır. İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu gibi Maltepe’de de kentsel dönüşüm çalışmaları tüm hızıyla sürmektedir. Bu durum şehrin yaşam kalitesine ket vursa da zorunlu bir hal almıştır. Maltepe yeni inşaat projeleri kentsel dönüşümün hız kazanmasıyla hayata geçirilebilmiştir.

9 compressor - Maltepe Konutlarda Yatırım Fırsatları

Kentsel dönüşüm şehrin eskiyen yapılarının yerine yenilerinin yapılması, şehircilik anlamında daha düzenli bir yerleşim yerlerinin ortaya çıkarılması, ayrıca çevreye duyarlı bir yapılanmanın sağlanması açısından oldukça önem taşımaktadır. İstanbul jeolojik olarak deprem riskini daima hisseden bir şehir olmuştur. Kentsel dönüşümle, tehdit oluşturan bu yapıların yerine yenilerinin yapılması daha güvenli bir ortam sağlayacaktır. Bu noktada Maltepe güvenli semtler listesinde yukarıları zorlamaktadır.

10 compressor - Maltepe Konutlarda Yatırım Fırsatları

Maltepe deyince akla gelen ilk yerlerden biri Dragos’tur. Kayım Rezidans Dragos projeleriyle ihtiyaç sahiplerine benzersiz fırsatlar sunmaktadır. Ev seçiminde birinci tercih mutluluk verici, huzurlu bir yaşam ortamına sahip olmaktır. Maltepe ve Dragos bölgesi bulunduğu konum itibariyle size bu fırsatları sunmaktadır.

Daha fazlası için www.kayimrezidans.com

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

4 compressor 310x165 - Pergola Sistemleri için Yaratıcı Uygulamalar

Pergola Sistemleri için Yaratıcı Uygulamalar

Tente uygulamaları denildiğinde akla ilk gelen sistemlerden biri de pergola olmaktadır. Pergola sistemlerde kurulan yapının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.