Anasayfa » Alışveriş » Aliexpress » ePacket Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

ePacket Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Muhtemelen Aliexpress’ten bir şey sipariş etmek üzeresiniz ve “ePacket” in ne olduğunu merak ediyorsunuz. ePacket, çok farklı ve özel bir kargo seçeneğidir. ABD’de yaşıyorsanız, ePacket programı ABD ve Çin ile çoğunlukla Amerikalı tüketicilere fayda sağlayan karşılıklı bir anlaşma olduğu için şanslısınız.

Bu ePacket nedir?

EPacket programı ABD Posta Servisi, Çin Postası ve Hong Kong Post ile üç taraflı bir anlaşmadır. EPacket servisi, Hong Kong ve Çin’deki e-ticaret tüccarlarının Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüketici pazarlarına ulaşmalarına yardımcı olur. EPacket nakliye çözümü, 4.4lbs veya daha düşük hafif mallar için posta servis ağı yoluyla izleme ve teslimat onayı içeren ucuz nakliye hizmeti sunmaktadır. EPacket anlaşması 2011 yılının Nisan ayında imzalandı.

ePacket Faydaları nelerdir?

EPacket programı kapsamında alıcılar ve satıcılar için çeşitli avantajlar vardır .

Satıcılar

  • Çin menşeli satıcılar, ABD’den ePacket yoluyla ABD’deki herhangi bir adrese 4,00 ABD dolarının altında 1 lb’lik bir paket gönderiyor. teslimat onayı ve takibi.

Alıcılar

  • Teslim edilemeyen öğeler için ücretsiz iade
  • Kapıdan kapıya izleme
  • gümrükleme
  • 4- 4- günlük denizaşırı nakliye süresi
  • Küçük ürünlerde inanılmaz ucuz nakliye maliyeti. Örneğin, iPhone kargo ücreti 3,21 TL’dir.

Amerikan alıcılar için açıkça daha fazla fayda var. Ancak, birçok ABD Satıcıları için ePackets bir Washington Postmakalesi olarak Çin merkezli satıcılar kadar yararlı değildir .

ePacket için teslim süresi nedir?

EPackets için teslim süresi, Türkiye’de yaşıyorsanız ortalama 8 – 20 gündür.

AliExpress ePacket sunan satıcıları nasıl bulabilirim?

İki seçenek var, Peeksy ePacket nakliye teklif satıcıların% 90’ı ve Perakendeyi ziyaret edebilirsiniz çünkü 4.5 Yıldız derecelendirmesi var. Diğer bir seçenek ise, AliExpress’e gitmek ve satıcıların aşağıda gösterildiği gibi ePacket’i bir gönderim yöntemi olarak sunup sunmadığını manuel olarak görmek.

İki seçenek var, ePacket kargo yöntemi  satıcıların % 90’ı tarafından tercih edilmektedir. Çünkü 4.5 Yıldız derecelendirmesi var. Diğer bir seçenek ise, AliExpress’e gitmek ve satıcıların aşağıda gösterildiği gibi ePacket’i bir gönderim yöntemi olarak sunup sunmadığını manuel olarak görmek gerekir.

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

aliexpressgenel - Aliexpress Siparişi İptal Etme

Aliexpress Siparişi İptal Etme

Aliexpress üzerinden bazı ürünleri daha avantajlı bir şekilde alım yapabiliyoruz. Bir ürünü satın aldıktan sonra …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir