Aliexpress’ten Avize Almak

Yazı Başlıkları

Aliexpress, bilindiği üzere oldukça güvenli ve dünya çapında yaygın olarak kullanılan en büyük alışveriş platformudur. Bu gibi büyük alışveriş imkanı sağlayan sitelerde ürün çeşitliliği fazla olmasından dolayı insanların ilgisini çekmektedir.

Aliexpress gibi Çin ve dünya piyasasında oldukça büyük bir hacme sahip bir sitede yüz binlerce farklı satıcı olabiliyor. Bu nedenle 1$ tutarında da 100$ tutarında da avize bulmak mümkün. Ucuza alınan bir ürün eğer kalite olarak yetersiz ise bunu Aliexpress’e mal etmemek gerek. Ne demişler “Ne kadar ekmek, o kadar köfte”

Aliexpress Avize Orjinal Mi?

Az önce de dediğim gibi birçok satıcının ve çok uçuk bir fiyat aralığının olduğu bir platformda orjinal ve sahte ayrımı yapmak pek de zor değil. Zaten ilk olarak fiyattan belli ediyorlar kendilerini. Kaliteli malın fiyatı aşağı yukarı bellidir. Çok ucuzsa tereddüt etmekte fayda var. Siz ederi kadar para veriyorsanız ve alışveriş yapacağınız satıcıda kaliteli ise sorun yaşamazsınız. “Aliexpress’te kaliteli satıcıyı nasıl anlarım?” diyorsanız satıcı rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aliexpress Avize Alırken

Aliexpress Avize ile ilgili konularda da bir takım sorun ve sıkıntı yaşadığını söyleyen insanlar oluyor. Sorunsuz bir alışveriş yapmak için bazı püf noktalar var ki zaten bunları aktif olarak yurt dışından alışveriş yapan herkes az çok bilir. Önemli noktalara dikkat ederek işlemlerinizi gerçekleştirirseniz herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Aliexpress Avize konusunda gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir, sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Aliexpress ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlar genellikle hiç araştırmadan hemen alıp sonradan “ah yandım vah yandım” diyorlar :). Her şeyde olduğu gibi bir işe başlamadan önce biraz araştırmanın oldukça fazla faydası var.

Başta yapacağımız hazırlıklar sonrası için bize çok yardımcı olacaktır. Genel olarak Aliexpress Avize konusunda gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir, sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Siz yeterli araştırmayı yaptıktan sonra hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız.

İyi Alışverişler

İşinize yarayabilecek birkaç yazı..

Hakkında fatihmertcan

Yazıyorum, o halde varım! Wordpress + Kahve = Keyif

Bunları da okuyun

aliexpress alisveris rehberi zahiridunya net 310x165 - Aliexpress Üzerinden Yılbaşı Süsleri Siparişi

Aliexpress Üzerinden Yılbaşı Süsleri Siparişi

“Aliexpress yılbaşı indirimleri ne zaman?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Aliexpress yılbaşı kampanyaları her yıl olduğu …

7 Yorumlar

  1. Marka Tescil Başvurusu

    avize alırken dikkat edeceğim önerileriniz için teşekkurler

  2. merhabalar ben bi ürün aldım ama kargo adresinde hala gözükmüyor neden olabilir ürün verildi kargoya yazıyor sitede

  3. selam, 9. ayın 16sında bir ürün aldım satıcıda 9. ayın 18inde kargolamış 9. ayın 22sinde ise shipped by air yazıyor(aliexpresste) ancak pttden sorguladığımda sadece 9. ayın 18inde gönderi müşteriden alınmıştır yazıyor 1 aydır değişen birşey yok satıcıya sorduğumda merak etme kargon yolda gelecek dedi kargo bilgilerinin güncellenmemesi beni panikletti.Sizce ne yapmalıyım?
    takip no: RL250246608CN

  4. Ben alışveriş yaptım fakat siparişimin onaylandıgını yani siparişi verip vermediğimi nasıl anlarım . Siparişlerim yerinde ürünlerimi görüyorsam sipariş vermiş oluyormuyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir