Anasayfa » Aliexpress Takipsiz Kargo Numarası Bulma Aracı

Aliexpress Takipsiz Kargo Numarası Bulma Aracı

Aliexpress üzerinden sipariş verdiğiniz zaman satıcılar her zaman takip edilebilir kargolar vermeyebiliyor. Bildiğiniz üzere R harfi ile başlamayan kargoları PTT tarafından takip edemezsiniz. Tam da bu noktada kullanıcıların Aliexpress takipiz kargo takibi konusunda yeni geliştirdiğimiz aracı sizlere sunuyoruz.

Aliexpress Takipsiz Kargo Kodu Nasıl Bulunur?

Takip edemediğiniz kargonuzun kodunu aşağıdaki kutucuğa yazıp “Kargo Numarasını Bul” butonuna tıklayınız. Kısa bir süre bekledikten sonra sistem size PTT tarafında takip edebileceğiniz kargo takip numaranızı gösterecektir. Görünen takip numaranızın hemen altındaki “Kargoyu Sorgula” butonuna tıklayarak da anlık olarak takipsiz kargonuzun kargo hareketlerine ulaşabilirsiniz.

Geliştirdiğimiz bu araç sayesinde artık neredeyse tüm takipsiz kargolarınızı takip edebilirsiniz. Aliexpress takipsiz kargo takibi sorunun büyük bir kısmını çözmüş bulunmaktayız. Yaşadığınız sorunları, sizlerden gelen yorum ve geri bildirimleri iyice analiz ederek sizlere faydalı olmak adına makale ve araçlar üretmeye devam etmekteyiz. Umarız hazırladığımız makaleler ve araçlar işinize yarar ve Aliexpress üzerinden güvenli alışveriş noktasında sizlere yardımcı olur.

Aliexpress Takipsiz Kargo Nedir?

Aliexpress üzerinden sipariş verdiğinizde satıcılar düşük maliyet elde edebilmek adına takipsiz kargo yöntemini kullanmaktadır. Bu durum genellikle ucuz ürünlerde karşımıza çıkar. Aldığınız ürün 1-2$ gibi küçük bir tutara sahip ise %90 size gönderilecek olan paket takip edilemeyecektir.  Takip edemediğiniz kargolar sizleri her zaman şüphe içerisinde bıraksa da artık bu sorunlarınızın neredeyse tamamına çözüm sağlamış olmaktan gurur duyuyoruz.

Eğer takip edilebilir bir kargo ile ürününüzü almak isterseniz satıcının sağladığı kargo alternatiflerini incelemenizi öneririz. Bu sayede takip sorunu yaşamadan güvenle ürününüzü teslim alabilirsiniz.

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz Aliexpress desteğimizi ücretsiz olarak sağlamaya devam edeceğiz. Bizleri takip edin.

Aliexpress Adres Hatası Düzeltme

Popüler Aramalar

  • aliexpress hand over to airline
  • aliexpress takipsiz kargo takibi
  • aliexpress takipsiz kargo takip etme
  • aliexpress takipsiz kargoyu takip etme
  • hand over to airline
  • hand over to airline aliexpress

25 Yorumlar

  1. Kargo numarasını bul diyorum çıkmıyor bir de siz bakar mısınız S00000036062587

  2. Bende 34gün önce birşeyler sipariş verdim de kardeşim bende bulamadım ptt kodunu bir bakarmısın sana zahmet LP00112715360691

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir